Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juiced Szybcy i Gniewni
02-03-2018, 12:02 PM
Juiced Szybcy i Gniewni
Witajcie,

Zdarzyło wam się usłyszeć lub zagrać w Juiced? Czy jak też wolicie tytuł nazwany przez naszych rodaków, czyli Juiced Szybcy i Gniewni? Dla mnie jest to niewątpliwie jedna z wielu gier dzieciństwa, którą uznaję za lepszą od jednej z części NFS. Dokładniej mowa tutaj o pierwszym Underground. Dlaczego tak uważam, chociaż obie gry polegają na tym samym z małym różnicami?

● Jak na rok 2004, a raczej 2005, bo wtedy została gra wydana, dość realistyczna fizyka samochodów. Czuć trudność kierowania takim wozem na tylne koła (np. Dodge Viper), gdzie w Underground trzeba się trochę postarać, by stracić panowanie,
● Możliwość zakładania się z przeciwnikami o określone kwoty (w zależności od sytuacji finansowej przeciwnika oraz (możliwe) częstych wygranych lub przegranych z nami), zakład o samochód, który pierwszy przejedzie metę,
● Wyścigi o samochód - przegrana pojazdu nie oznacza końca gry, chyba że nie stać nas na kupno nowego wozu,
● Bardzo duża ilość aut (m.in. Honda CR-x, Volkswagen Beetle GLS, Honda S2000, Mitsubishi FTO, Dodge Viper) za to ograniczony tuning. W Underground jest na odwrót - bogatszy wybór w kwestii tuningu, za to ubogi jeśli chodzi o samochody,
● Zespoły (Juiced przegonił Carbona!): wraz z przechodzeniem gry, wygrywaniem wyścigów, zdobywaniem szacunku - może do nas ktoś zadzwonić z prośbą o przyłączeniem się do nas. Maksymalnie możemy mieć trzech współpracowników. Mogą uczestniczyć w wyścigach zamiast nas, mamy mały wpływ na ich zachowanie podczas wyścigu (czy mają być agresywni czy w jednym kawałku dojechać do mety). Posiadanie załogi pozwala na uczestnictwo w wyścigach zespołowych (nawet 3-osobowych),
● Uszkodzenia samochodu - zdarzy się nam uderzyć o bandę czy o samochód rywala? Nie tylko pozostawicie ślady, ale możecie zmniejszyć swoje szanse na wygraną. Oprócz tego wraz z większymi uszkodzeniami rosną koszty naprawy. Jeśli go nie napramy, nie będziemy mogli z niego skorzystać.

Właśnie dlatego uważam Juiced lepszy od pierwszego Undergrounda. Co do drugiego Undergrounda to się nie odniosę, ponieważ nigdy go nie przeszedłem, a minęło zbyt dużo czasu odkąd w niego pierwszy raz zagrałem. Nie wątpię, iż THQ inspirowało się NFS (zamiast drag mamy sprint, zamiast [b]sprint[/b] mamy ,,do punktu", zamiast drift mamy pokazówka). Underground ma swój koniec, Juiced go nie ma. Tutaj macie intro gry.

,,Nieważne co zrobisz - każdy ruch wpływa na przyszłość. Żebyś tylko go nie żałował."
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2018, 08:31 PM
RE: Juiced Szybcy i Gniewni
Wiele o tej grze powiedzieć nie mogę - grałem tylko parę razy u kolegi. Ale nie będę ukrywać, że bawiłem się świetnie.

No i to dryfowanie.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości