Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontynuacja książki?
17-03-2018, 04:21 PM
RE: Kontynuacja książki?
Również pamiętam, że w jednym z odcinków zostało wytłumaczone że jest szansa na kontynuację "tylko dla Polski", jednakże bez osoby mającej kontakt z panem Lanskym, nie ma na to szans. Jedyną opcją byłby (już rzeczywisty w tym wypadku) fan-fic... Bez Melory to już nie to samo...

[*]
[Obrazek: uBC3kIea]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2018, 07:04 PM
Witam wszystkich, jako że prawdopodobnie zbliża się nieuchronny koniec tego forum, założyłem grupę na FB Społeczność "The Most Wanted: Powrót do Rockport", abyśmy mogli być w kontakcie, utrzymywać tą książkę przy życiu i po prostu pozostać społecznością. Grupa jest otwarta, wystarczy wyszukać. Zapraszam Smile
21-05-2018, 08:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2018 08:26 AM przez DiggingPluto3.)
(20-05-2018 07:04 PM)Przemko napisał(a):  Witam wszystkich, jako że prawdopodobnie zbliża się nieuchronny koniec tego forum, założyłem grupę na FB Społeczność "The Most Wanted: Powrót do Rockport", abyśmy mogli być w kontakcie, utrzymywać tą książkę przy życiu i po prostu pozostać społecznością. Grupa jest otwarta, wystarczy wyszukać. Zapraszam Smile

Mógłbyś podać link? nie mogę znaleźć.

(17-03-2018 04:21 PM)takigosciuV2 napisał(a):  Również pamiętam, że w jednym z odcinków zostało wytłumaczone że jest szansa na kontynuację "tylko dla Polski", jednakże bez osoby mającej kontakt z panem Lanskym, nie ma na to szans. Jedyną opcją byłby (już rzeczywisty w tym wypadku) fan-fic... Bez Melory to już nie to samo...

A może by ktoś, kto chciałby przejąć inicjatywę na forum, napisał na konto Karoliny z prośbą o podanie maila czy innego źródła kontaktu z panem Lanskym, bo raczej Karolina by nie chciała, żeby to co zrobiła dla tej książki trafił że ja tak powiem szlag.
21-05-2018, 12:38 PM
(21-05-2018 08:23 AM)DiggingPluto3 napisał(a):  
(20-05-2018 07:04 PM)Przemko napisał(a):  Witam wszystkich, jako że prawdopodobnie zbliża się nieuchronny koniec tego forum, założyłem grupę na FB Społeczność "The Most Wanted: Powrót do Rockport", abyśmy mogli być w kontakcie, utrzymywać tą książkę przy życiu i po prostu pozostać społecznością. Grupa jest otwarta, wystarczy wyszukać. Zapraszam Smile

Mógłbyś podać link? nie mogę znaleźć.

https://www.facebook.com/search/str/społ...rds_search
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości