Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II tom - miejsce na oceny, dyskusję, uwagi
09-09-2016, 05:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2016 05:56 PM przez Opiekun Techniczny Strony.)
II tom - miejsce na oceny, dyskusję, uwagi
Skoro strona już działa, to proponuję wszelkie sprawy związane z II tomem poruszać tutaj. Wymieniamy się "osobistymi recenzjami", uwagami, zauważonymi ciekawostkami itd. Zresztą sami wiecie, co chcielibyście tu napisać Smile

EDIT: A w sprawie poprawek w treści od razu proponuję PW do mnie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2016, 08:46 PM
RE: II tom - miejsce na oceny, dyskusję, uwagi
Copy-Paste z FB Tongue

Sama książka fizycznie: Czcionka przyjazna, jakoś papieru i okładki bardzo dobre, w samym tekście drobne literówki, które mi osobiście nie przeszkadzały. Zaskoczyła mnie obecność odnośników w dolnej części stron - pozytywnie oczywiście Smile

Fabularnie: Dużo się działo w tomie II i bardzo mnie to cieszy Smile Wielowątkowość zachowana i klarowna (wiadomo co i jak). Ciekawie nabiera tępa wątek "podboju serca Kate", bardzo podoba mi się w jakim stylu chłopaki chcą to rozegrać Big Grin Szkoda tylko, że wątek Niki i Clarenca jest dalej rozwinięty w typowo dziecinny sposób. Szczególnie to widać na końcu tomu II, gdzie dosłownie jak dzieci "rozeszli się do swoich mam".

Ogólna ocena: Będę czytał ją jeszcze kilka(set) razy
10-09-2016, 09:35 PM
Moja recenzja będzie krótka: super książka, bardzo dobrze poskładana, świetnie napisana, z wieloma ciekawymi wątkami. Jedynie co to trochę łyso było czytać opisy wyścigów, nie wiedząc za bardzo jak mogły przebiegać, ale od czego ma się wyobraźnię Wink
Ocena ogólna: jak wyżej, stosując terminologię szkolną- mocne 6
05-04-2018, 10:10 AM
Witam bardzo się cieszę, że powstało takie forum. A co do książki jak dla mnie po prostu super. Przeczytałam w jeden dzień. Przeszkadzały mi tyko drobne literówki.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości