Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kup książkę w wersji papierowej (tom I)
15-07-2015, 04:03 PM
RE: Kup książkę !
(13-07-2015 07:35 PM)MeloraNFS napisał(a):  
(13-07-2015 06:41 PM)luki7151 napisał(a):  Nie wiem czy mój przelew już doszedł, ale cały czas czekam cierpliwie na potwierdzenie wpłaty Big Grin

Luki, wydaje mi się, że wysyłałam do Ciebie maila z potwierdzeniem. A nawet jeśli nie, to teraz potwierdzam - przelew dotarł Smile

No to moi mili, stay tuned (jak mawia EA xd). Książka już w tym tygodniu będzie się drukować.
To będzie dłuuugi tydzień
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2015, 08:53 PM
Ten tydzień drukowanie? Ło jaaaaaa!!! Big Grin Ciekawe ile książek zostało zamówionych Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2015, 09:43 PM
O ile mi wiadomo to (Nie jestem pewien) 100

Są dni, kiedy mówię: dość
Żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram, śpiewam, jem i śpię
Tak naprawdę jednak nie ma mnie.

[Obrazek: hvxb39.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-07-2015, 10:51 AM
Dzisiaj albo najdalej jutro wieczorem pojawi się film, w którym opowiem trochę o wydaniu książki. Także już niedługo będziecie wszystko wiedzieć.
16-07-2015, 11:04 AM
Kiedy mniej więcej będziecie już wysyłać książki jak już ktoś dostał potwierdzenie wpłaty ?
16-07-2015, 04:38 PM
(16-07-2015 11:04 AM)Piotr napisał(a):  Kiedy mniej więcej będziecie już wysyłać książki jak już ktoś dostał potwierdzenie wpłaty ?

(16-07-2015 10:51 AM)MeloraNFS napisał(a):  Dzisiaj albo najdalej jutro wieczorem pojawi się film, w którym opowiem trochę o wydaniu książki. Także już niedługo będziecie wszystko wiedzieć.

03-08-2015, 12:14 PM
Książka dzisiaj doszła - po prostu idealny początek tygodnia! Big Grin

Po odebraniu wpadłem na pomysł, że fajnie by było, gdyby pojawiło się coś w stylu wersji rozszerzonej/kolekcjonerskiej/etc. która zawierałaby np. plakat, jakieś dodatkowe materiały czy obrazki zawarte na stronach książki, kilka vlepek, zakładka do książki z grafiką uzupełniającą okładkę itp. co sądzicie o tym pomyśle?

"Historia to nie fakty, to tylko wersja zwycięzców
W świecie manipulacji i nieświadomych, podatnych na to jeńców..."

03-08-2015, 12:27 PM
Jak wszystko pójdzie po naszej myśli, to myślę, że do końca sierpnia razem z Razorem zrobimy coś w stylu przewodnika po książce (dla osób, które nie bardzo ogarniają, o co tam może chodzić, czyli samochody, postacie i miejsca, ale także mapy z wyścigami, ciekawostki i inne tym podobne)

03-08-2015, 01:20 PM
(03-08-2015 12:27 PM)KomuH napisał(a):  Jak wszystko pójdzie po naszej myśli, to myślę, że do końca sierpnia razem z Razorem zrobimy coś w stylu przewodnika po książce (dla osób, które nie bardzo ogarniają, o co tam może chodzić, czyli samochody, postacie i miejsca, ale także mapy z wyścigami, ciekawostki i inne tym podobne)

No właśnie, i to będzie ta wersja kolekcjonerska.
03-08-2015, 01:54 PM
Ciekawe, czy ten przewodnik będzie wysyłany za darmo do nabywców książki (np. elektronicznie PDF), czy będzie ogólnodostępny dla użytkowników (na stronie PDF), czy będzie płatny??? Takie książkowe Black Edition (tylko dla nabywców pierwszego nakładu tomu pierwszego byłoby całkiem fajne. Powinno ono zawierać jakiś wyjątkowy i ekskluzywny content: może jakieś zdjęcia z planu filmowego MW lub zbiór informacji o bohaterach???
A tak w ogóle to fajne by były takie zawody MW05 via Gameranger dla użytkowników forum. Można by tak pościgać się różnymi fajnymi samochodami nie tylko z AI, ale z graczami Big Grin.

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Nicole Westmore
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości