Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Most Wanted Books Polska
# 113 Termin wysyłki książek - Wersja do druku

+- Most Wanted Books Polska (http://mostwantedbooks.pl)
+-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Informacje o nowych rozdziałach, zapowiedzi, najważniejsze ogłoszenia. (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: # 113 Termin wysyłki książek (/showthread.php?tid=268)

# 113 Termin wysyłki książek - MeloraNFS - 17-11-2017 07:17 PM

Dobry wieczór wszystkim,

Wiadomość, którą chcę Wam przekazać, nie jest dobra, ale też raczej trudno mówić, że jest zła Tongue W największym skrócie chodzi o to, że na swoje przesyłki musicie poczekać jeszcze paręnaście dni. Dlaczego tak się dzieje? Są dwa powody.
1. Początkowo zamówienia miały być przyjmowane do 15 października, ale że wyraźnie było widać, że sporo osób prawdopodobnie zapomniało o tym terminie, został on przedłużony do 20 października. Niby to tylko 5 dni, ale zrobiło różnicę. W rezultacie moje zamówienie do drukarni również trafiło później. Jednak w tym przypadku muszę stwierdzić, że dobrze się stało, bo w tym przedłużonym terminie trafiło do mnie jeszcze ponad dwa razy więcej zamówień!
2. Drugi powód przeciągającej się sprawy wysyłki książek to już sama drukarnia. Moje zamówienie mają u siebie od 23 października. Dotychczas udało się im wydrukować I i II tom, natomiast na III wciąż czekam. Ponoć ma być drukowany od najbliższego poniedziałku... W praktyce książki trafią w moje ręce w terminie 24-27 listopada, a to znaczy, że właśnie wtedy rozpocznie się wysyłka.

Najmocniej przepraszam za to, że wciąż musicie czekać na swoje książki, ale w tej chwili już nic nie jestem w stanie na to poradzić. Drukarnia musi zrobić swoje i nie przyszło by mi nawet do głowy, że może im to zajmować tyle czasu. Ponoć mają ogrom przeróżnych zamówień, a tych naszych książek (3 tomu) jest tak dużo, że nie mogą się za to zabrać. Fantastyczne wytłumaczenie Big Grin

No i na koniec ważna informacja:
Umawialiśmy się na wysyłkę książek do 16 listopada, a jak już wiadomo - w tym terminie nie zostały wysłane. W tym wypadku osoby, które zamówiły i dokonały wpłat za książki mają pełne prawo wycofać się z zakupu, dlatego jeśli ktoś ma takie życzenie, by zwrócić mu pieniądze i anulować swoje zamówienie, proszę pisać na ten sam e-mail: bookorder@mostwantedbooks.pl
W razie wszelkich pytań również proszę pisać na powyższy adres lub w postach pod tym tematem.

Pozdrawiam i życzę cierpliwości (bo mnie osobiście już jej brakuje),
Melora

RE: # 113 Termin wysyłki książek - Spajki - 17-11-2017 07:53 PM

Grunt ze w ogóle dostane tom 3 wiec ja poczekać mogę xD Takie życie, co poradzić Tongue

RE: # 113 Termin wysyłki książek - razor52356 - 17-11-2017 08:39 PM

Czekamy! Smile

RE: # 113 Termin wysyłki książek - casualkw - 17-11-2017 08:44 PM

Szkoda, ale w takim razie może będzie miły prezent pod choinkę Big Grin

RE: # 113 Termin wysyłki książek - MadaFaster - 17-11-2017 11:00 PM

Tyle się przeczekało to i jeszcze można Tongue Bardziej się cykam o termin wpłaty reszty kwoty po zaliczce.

RE: # 113 Termin wysyłki książek - Fastman - 18-11-2017 12:00 AM

Czekam z niecierpliwościa na ten 3 Tom, bo i tak nigdzie indziej go nie dostane jak tutaj

RE: # 113 Termin wysyłki książek - MeloraNFS - 18-11-2017 05:35 PM

(17-11-2017 11:00 PM)MadaFaster napisał(a):  Tyle się przeczekało to i jeszcze można Tongue Bardziej się cykam o termin wpłaty reszty kwoty po zaliczce.

Właściwie teraz już możesz wpłacić resztę w każdej chwili Wink

RE: # 113 Termin wysyłki książek - Liqwidator - 18-11-2017 11:13 PM

jakie anulowac ja mam prawo się domagac i domagam się realizacji mojego zamówienia Big Grin heheh raczej jak ktoś ma 2 tomy to jaki tu sens się wycofywać z zamówienia 3? Big Grin

RE: # 113 Termin wysyłki książek - MeloraNFS - 19-11-2017 05:35 PM

(18-11-2017 11:13 PM)Liqwidator napisał(a):  jakie anulowac ja mam prawo się domagac i domagam się realizacji mojego zamówienia Big Grin heheh raczej jak ktoś ma 2 tomy to jaki tu sens się wycofywać z zamówienia 3? Big Grin

No wiesz, ktoś może odwołać się do kwestii prawnej - nie ma realizacji zamówienia do umówionego terminu, mogę anulować swój zakup. Proste.