WinRaR-co wart wiedzieć?

5/5 - (3 votes)

Do czego służy program WinRaR do pobrania?

Dzięki WinRAR użytkownicy mogą kompresować lub archiwizować wiele plików elektronicznych w pojedynczy i znacznie mniejszy rozmiar. Dzięki temu narzędziu jego użytkownicy są w stanie zaoszczędzić miejsce na komputerze, bądź urządzeniu mobilnym lepiej zarządzając przy tym swoimi plikami. Jego wiele zintegrowanych funkcji umożliwia, również użytkownikom lepszą organizację oraz ochronę plików przed uszkodzeniami, a także ich nieuprawnionym używaniem.

Czy WinRaR jest płatny?

Program ten można pobrać na zasadzie shareware, co daje nam możliwość jego użytkowania przez ponad miesiąc za darmo. Ściągnij WinRar i dostaniesz darmowy okres na dokładnie 40 dni. Po upływie tego czasu, jeśli decydujemy się na dalszą współpracę z programem, jego licencję zakupimy u oficjalnego dystrybutora, bądź jeśli okażemy się nieco sprytniejsi to wybierzemy opcję nie do końca legalną, czyli postaramy się ”wykombinować” kolejny okres próbny.

Licencje WinRaR

Istnieją 2 podstawowe rodzaje licencji:-Jedna licencja na użytkowanie komputera
Licencja wielokrotnego użytku


  Ta pierwsza charakteryzuje się tym, że jej użytkownik dokonuje zakupu jednej licencji do użytku na komputerach właściciela licencji. Co za tym idzie wszyscy użytkownicy w domu mogą korzystać z pojedynczej licencji z komputerów, które są własnością owego posiadacza licencji RaR.
  Drugą licencję, natomiast cechuje to, iż bardzo często są one wybierane przez firmy i jedna tak owa licencja przypada na jeden firmowy komputer. Użytkownik kupuje określoną liczbę licencji pod własne cele i zastosowania. Oddzielna kopia licencji dla każdego klienta jest potrzebna niezależnie od tego, czy klienci będą używać RAR jednocześnie lub osobno. Jeśli na przykład będziesz chciał mieć 9 różnych komputerów z licencją w Twojej sieci z dostępem do WinRAR, musisz kupić licencję dla 9 urządzeń. 

Czy warto ściągnąć WinRaR?

Zdecydowanie tak. Ściągnij WinRaR i ciesz się z korzyści, które Ci zapewni już dziś. Nie czekaj i pozwól, aby twój komputer zyskał jeszcze większą wydajność. Pobierz WinRar.

 

Do czego służy program WinRaR do pobrania? Dzięki WinRAR użytkownicy mogą kompresować lub archiwizować wiele plików elektronicznych w pojedynczy i znacznie mniejszy rozmiar. Dzięki temu narzędziu jego użytkownicy są w stanie zaoszczędzić miejsce na komputerze, bądź urządzeniu mobilnym lepiej zarządzając przy tym swoimi plikami. Jego wiele zintegrowanych funkcji umożliwia, również użytkownikom lepszą organizację oraz ochronę plików przed…