Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to za samochód?
17-08-2017, 04:14 PM
RE: Co to za samochód?
O nie, taki fan nieustraszonego, żeby popełnił błąd w skrócie K.A.R.R.? No, nie wiem. Co do tego odcinka z czerwonym skanerem, to jednak nie był odcinek 6, tylko w 9. W odcinku 6 sezonu 3 i w nowym Nieustraszonym, K.A.R.R. miał już skaner żółty. Po za tym w oryginalnym Nieustraszonym, w odcinku K.I.T.T. vs K.A.R.R., K.A.R.R. miał na boku srebrny pas.

Są tacy, to nie żart, dla których jesteś wart - Mniej niż zero

[Obrazek: hvxb39.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2017, 04:50 PM
(17-08-2017 04:14 PM)HS17 napisał(a):  O nie, taki fan nieustraszonego, żeby popełnił błąd w skrócie K.A.R.R.? No, nie wiem. Co do tego odcinka z czerwonym skanerem, to jednak nie był odcinek 6, tylko w 9. W odcinku 6 sezonu 3 i w nowym Nieustraszonym, K.A.R.R. miał już skaner żółty. Po za tym w oryginalnym Nieustraszonym, w odcinku K.I.T.T. vs K.A.R.R., K.A.R.R. miał na boku srebrny pas.

Miał srebrny pas, ale dopiero stało się to magicznym sposobem, gdy ukradł ten super laser, co to miał być tak niebezpieczny, że aż strach o cały świat xDDD Dopóki go nie miał, wyglądał identycznie jak K.I.T.T.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-08-2017, 05:15 PM
Aż sobie jutro obejrzę ten odcinek, bo nie kojarzę. Myślałem, że przez cały odcinek go miał.

18-08-2017, 06:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2017 06:46 PM przez KACPER983.)
Pierwsze pojawienie się KARRa w serialu
https://youtu.be/G6XtR8NZx_k?t=3m35s

[Obrazek: THECREW_Forum_ComDev_600x100.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-08-2017, 06:58 PM
(18-08-2017 04:50 PM)MeloraNFS napisał(a):  
(17-08-2017 04:14 PM)HS17 napisał(a):  O nie, taki fan nieustraszonego, żeby popełnił błąd w skrócie K.A.R.R.? No, nie wiem. Co do tego odcinka z czerwonym skanerem, to jednak nie był odcinek 6, tylko w 9. W odcinku 6 sezonu 3 i w nowym Nieustraszonym, K.A.R.R. miał już skaner żółty. Po za tym w oryginalnym Nieustraszonym, w odcinku K.I.T.T. vs K.A.R.R., K.A.R.R. miał na boku srebrny pas.

Miał srebrny pas, ale dopiero stało się to magicznym sposobem, gdy ukradł ten super laser, co to miał być tak niebezpieczny, że aż strach o cały świat xDDD Dopóki go nie miał, wyglądał identycznie jak K.I.T.T.
Rzeczywiście, miał go dopiero po napadzie na ciężarówkę, ale czy ja wiem czy takim magicznym sposobem? Wcześniej mówił o naprawie i zmianie wyglądu. Chyba po prostu został przemalowany podczas montażu lasera.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości