Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andreas Lansky - "Undercover Screenwriter"
19-08-2017, 09:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2017 09:44 PM przez nfsmwc JayG.)
RE: Andreas Lansky - "Undercover Screenwriter"
Vin Diesel ma 50 lat i jakoś dają radę kręcić. Chętnie przeczytałbym czwarty tom rozgrywający się ponad 10 lat później. Historia mogłaby być taka, że Thomas i Mia/Nikki założyli rodzinę i dali sobie spokój z bezpośrednim udziałem w wyścigach. Teraz prowadzą jakiś klub i warsztat tuningowy, będąc biernymi obserwatorami. W zamian za współpracę z policją mają czyste konta. Mają dzieci w wieku ok 10 lat. Dochodzi jednak do jakiegoś wypadku, który zmusza ich do powrotu do świata wyścigów, gdzie muszą stawić czoła młodym mafiozom. Fajnie by było, gdyby jak w The Runie oprócz wyścigów były wątki sensacyjne, ale oczywiście nie na taką skalę co w F&F, gdzie wyścigów prawie nie ma. I taka scena, że Thomas wysiada na placu z nowiutkiego Bugatti i otwiera garaż, w którym znajduje się lekko zakurzone biało-niebieskie BMW Wink Jeśli już tak marzymy to chciałbym jeszcze, aby w czwartej części pojawił się Jack z The Runa, bo z chęcią zapoznałbym się także i z jego kontynuacją. Mam nadzieję, że Pan Lansky zgodzi się napisać kontynuację, przynajmniej jeden tom Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2017, 08:16 PM
RE: Andreas Lansky - "Undercover Screenwriter"
(19-08-2017 09:39 PM)nfsmwc JayG napisał(a):  Vin Diesel ma 50 lat i jakoś dają radę kręcić. Chętnie przeczytałbym czwarty tom rozgrywający się ponad 10 lat później. Historia mogłaby być taka, że Thomas i Mia/Nikki założyli rodzinę i dali sobie spokój z bezpośrednim udziałem w wyścigach. Teraz prowadzą jakiś klub i warsztat tuningowy, będąc biernymi obserwatorami. W zamian za współpracę z policją mają czyste konta. Mają dzieci w wieku ok 10 lat. Dochodzi jednak do jakiegoś wypadku, który zmusza ich do powrotu do świata wyścigów, gdzie muszą stawić czoła młodym mafiozom. Fajnie by było, gdyby jak w The Runie oprócz wyścigów były wątki sensacyjne, ale oczywiście nie na taką skalę co w F&F, gdzie wyścigów prawie nie ma. I taka scena, że Thomas wysiada na placu z nowiutkiego Bugatti i otwiera garaż, w którym znajduje się lekko zakurzone biało-niebieskie BMW Wink Jeśli już tak marzymy to chciałbym jeszcze, aby w czwartej części pojawił się Jack z The Runa, bo z chęcią zapoznałbym się także i z jego kontynuacją. Mam nadzieję, że Pan Lansky zgodzi się napisać kontynuację, przynajmniej jeden tom Tongue

O to byłoby coś pięknego takie coś czytać. Istne marzenie, może Pan Lansky skusi się i napisze coś. Z miłą chęcią bym kupił Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości