Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiej muzyki słuchacie?
18-05-2014, 02:04 PM
Jakiej muzyki słuchacie?
Jak w temacie Smile
Piszcie jakie gatunki/jakich wykonawców preferujecie oraz wrzucajcie tu jakieś linki do piosenek/składanek

Ja słucham wszystkiego co wpadnie w ucho Smile od Rapu poprzez Jazz, Rock a skończywszy na Techno i DubStepie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2014, 03:47 PM
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Gatunki: DnB, dubstep, Glitch Hop, drumstep i co ciekawego w ucho wpadnie Big Grin
Wykonawcy: ogólnie słucham nutek od Monstercata, szczególnie Pegboard Nerds i Tristam, rzecz jasna nie ograniczam się tylko do nich
No i linki do takich najlepszych:

21-05-2014, 04:21 PM
Ja nie zwracam raczej uwagi na gatunek muzyki. Po prostu jak mi wpadnie w ucho to tego słucham (ale od disco polo i tak uszy mi krwawią). Wykonawców też raczej nie mam ulubionych ale jakbym już musiał jakiegoś wybrać to najbardziej podchodzi mi Eminem. Zwłaszcza jego stare utwory.

[Obrazek: THECREW_Forum_ComDev_600x100.jpg]
21-05-2014, 05:55 PM
Ja polski rap (kupujcie polskie rap płyty! Big Grin), dubstep, dnb, electro, dance. Tongue
22-05-2014, 09:35 AM
Rap, trochę electro house'u, czasem jakiś rock czy rapcore się wplącze.
26-05-2014, 05:00 PM
Różna prócz jazzu i klasycznej
08-06-2014, 09:21 PM
Ja słucham wszystkiego co wpadnie w ucho, chociaż głównie rocka Smile
09-06-2014, 09:59 PM
Spoiler: Ostatnio głównie rap oraz hip hopowe instrumentale, a poza tym co tylko wpadnie mi w ucho, od Domowych Melodii, przez Limp Bizkit, aż do muzyki klasycznej Big Grin(Pokaż)

Spoiler: A poza tym sam sobie rapuję u ziomka na majku za 100PLN w Studio Butla (tj. w jego domu, wszystko, poza kradzionymi bitami, robimy sami) xD(Pokaż)

Jeśli ktoś pomyśli, że się przechwalam, popadam w samozachwyt czy szukam rozgłosu, to niech sam spróbuje stworzyć coś własnymi rękami (tudzież ustami) i niech spróbuje się później tym nie cieszyć [x
UWAGA! DUŻO BRAGGA!

Enok - Parę słów o sobie

Enok x Koper - Ciach Ciach

Enok x Koper - Nie pytaj
09-06-2014, 11:09 PM
Ja słucham wszystkiego co mi się spodoba. Głównie rock i pop ale czasem też jakieś niszczarki mózgu w stylu remixów czy dubstepu Smile

A jak chcę się wyluzować po ciężkim dniu to odpalam jakiś chillout.
12-06-2014, 02:34 PM
Ja bardzo lubię drum and bass, drumstep lub połączenie rocka z drumstepem. Trochę mniej lubię dubstep. A z zespołów to m.in.: The Prodigy, Pendulum, Knife Party, The Qemists, Sub Focus, Tantrum Desire i Kove.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości