Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co po III tomie?
10-05-2018, 12:13 PM
Co po III tomie?
Chciałem się ponownie przywitać. Dawniej miałem tutaj inne konto ale teraz wróciłem. III tom rozesłano już dobre kilka tygodni temu a teraz sprawa utknęła w miejscu. Widziałem że w shoutboxie toczą się na ten temat rozmowy ale żadnego przełomu nie było. Jeśli mamy stworzyć chociaż kolejny przewodnik to ktoś musi poprosić rodzinę Melory o e-mail autora bo to chyba jedyna możliwość aby zdobyć jakieś rozeznanie. Rodzina Melory nie ma już chyba żadnego interesu w opłacaniu hostingu więc forum może zniknąć. Może powinniśmy utworzyć grupę na Facebooku albo jakieś zapasowe forum? Uważam że jeśli będziemy w jednym wątku dyskutować o dalszych działaniach to będzie to łatwiej przeglądać niż porozrzucane komentarze w shoutboxie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2018, 02:39 PM
RE: Co po III tomie?
Jak pewnie widziales na innych wątkach próbowaliśmy coś zadziałać ale cisza, może tym razem cos się uda bo szkoda kończyć to wszystko a co do forum to bardzo możliwe że przestanie działać więc myślę że grupa na Facebooku była by dobrym pomysłem
10-05-2018, 07:26 PM
"Autor" postanowił się odciąć od wszystkiego związanego z książką, jeśli się nie mylę. Gdy trzeba było bronić książki w internecie, po prostu odmawiał współpracy.
Przewodnik? Na pewno nie ode mnie. Nie mam na to czasu, chęci i co najważniejsze - wtedy robiłem to, współpracując głównie z Melorą, dziś sami z Razorem nie zrobimy tego tak, jak wcześniej.
Chciałbym być nadal pozytywnie nastawiony do tego projektu, ale jakoś już nie umiem.

12-05-2018, 11:18 AM
Ale dlaczego nie można się skontaktować z autorem? Dlaczego nikt tutaj nie zna jego maila? Nie znalazłem w internecie żadnej wzmianki o autorze która nie dotyczyłaby książki. Jak ktoś będący znanym scenarzystą może nie istnieć w internecie? Do tego znika jedyna osoba mająca z nim dotychczas kontakt
12-05-2018, 09:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2018 09:52 PM przez Kamilos446.)
Na razie staram się pozyskać kontakt do pana Łukasza, osoby od której się zaczęło rozpowszechnianie informacji o książce. A póki co mogę jedynie przystać na pomysł, żeby stworzyć grupę na Facebooku, aby stale być w kontakcie z forumowiczami w razie upadku forum. A tak w ogóle - do kiedy forum miało być opłacone?

EDIT: Na pana Łukasza chyba nie ma co liczyć. Pani Monika nie posiada maila do tego pana.

,,Nieważne co zrobisz - każdy ruch wpływa na przyszłość. Żebyś tylko go nie żałował."
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości