Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książka, autor i inne - spekulacje teorie itp.
19-03-2018, 09:05 PM
Książka, autor i inne - spekulacje teorie itp.
Tak jak w tytule, daję kolegom moim zdaniem lepsze pole do dyskusji Smile pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2018, 06:08 PM
RE: Książka, autor i inne - spekulacje teorie itp.
Tak w ogóle to jest na tej grupie ktoś, kto poza Melorą i StormRaiderem miał kontakt z panem Lansky'm?
20-03-2018, 07:22 PM
Chyba nie było nikogo innego... jednak myślę że można by poprosić kogoś kto zajmuje się kontem śp. Karoliny o jakiś kontakt z panem Lansky'm czy coś takiego.
22-03-2018, 09:43 PM
» (report) Racing_Games Player - 22-03-21:39 -- P.S. Ostatni dowód został poparty przez KID KOBONA i KEMOTA.
» (report) Kamilos446 - 22-03-21:38 -- Zatem teraz te fakty trzeba przedstawić w odpowiednim poście, by nie zniknęły po czasie. Gratuluję Smile
» (report) Racing_Games Player - 22-03-21:36 -- Jeszcze na koniec mała rozkmina. Czy jeżeli to fanfik to po co miałby ktoś chęć do pisania aż 900 stron by niewiele z tego mieć.
» (report) Racing_Games Player - 22-03-21:31 -- I na koniec zastanówmy się dlaczego informacje z różnych portali internetowych znikneły np. NFS WIKIA. Ś.P Melory już z nami nie ma. Oznacza to że strony internetowe tracą prawo do korzystania z artykułów które ona przygotowała. Jerzeli ktoś nadal uznaje tą książkę za fanfik to jego broszka, ale sądzę że temat został wyczerpany. TO NIE FANFIK.
» (report) Racing_Games Player - 22-03-21:21 -- Dowód numer dwa: Przeczytajcie co jest na pierwszych stronach książki. Znajdują się tam informacje o pochodzeniu książki. I tu trzeba przypomnieć o tym że był poślizg w ostatnim wydruku. Książka była sprawdzana przez urząd wydający numer ISBN. Ludzie pracujący w tym urzędzie między innymi sprawdzają czy nie naruszono praw autorskich. Skoro na odwrocie książki jest numer ISBN to wiadomo że wszystko zostało potwierdzone.
» (report) Racing_Games Player - 22-03-21:14 -- W 2015 roku w polsce posługiwaliśmy się nazwą Nfs books, więc nawet jeśli ci ludzie z zagranicy odwiedzili tą stronę to jeszcze nie było na niej informacji o oryginalnym tytule książki.
» (report) Racing_Games Player - 22-03-21:10 -- Po pierwsze na zagranicznych forach internetowych urzytkownicy piszą o tej książce urzywając tytułu amerykańskiego czyli "Need for speed: Return to Rockport". Posty na tych forach są z 2015 roku i tamtejsi urzytkownicy mówią że ten autor jest też autorem fabuły NFS MW i Carbon.
» (report) Racing_Games Player - 22-03-21:05 -- Poświęciłem sporo czasu na szperanie w necie by zanleźć informację o tej książce.
» (report) Racing_Games Player - 22-03-21:03 -- Kilka tygodni temu napisałem na tym forum że dla tych tkórzy wątpią znajdę dowody na istnienie Lanskiego, oraz potwierdzenie na to że ta książka to nie fanfik.
23-03-2018, 08:57 AM
Nareszcie ktoś myśli tak jak ja <3

[Obrazek: nDjxdkw.png]
[Obrazek: AAjE0LG.png]
Razor - człowiek ekierka XD

Dawid Marszał - PR książki.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2018, 01:59 PM
jest tu kto?
15-05-2018, 02:02 PM
(15-05-2018 01:59 PM)kamilos45 napisał(a):  jest tu kto?

Tak, ja jestem, ale nie wiem co dalej będzie z tym forum, gdyż nie jestem administratorem ani kimś z ważniejszych
Wczoraj, 09:26 PM
(15-05-2018 01:59 PM)kamilos45 napisał(a):  jest tu kto?

Jasne, żyjemy Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości