Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III tom - dyskusje, oceny (SPOILERY)
28-02-2018, 04:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2018 08:25 PM przez Przemko.)
III tom - dyskusje, oceny (SPOILERY)
Witam,
jak po tytule tematu widać chciałbym aby jak najwięcej osób udzielało się tutaj, wyraziło swoje opinie, poglądy, wrażenia, teorie z III tomu. Myślę że spora część osób ostatni tom ma już za sobą, więc uważam że możemy już zacząć o nim rozmawiać.
Zachęcam do dyskusji Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2018, 07:09 PM
RE: III tom - dyskusje, oceny
III tom i ostatni dzisiaj przeczytany. Podobało mi się, chociaż jeśli miałbym oceniać to był słabszy od pierwszego i drugiego. Nie wiem czy mogę zdradzać wątki fabularne, ale mam wątpliwości, czy pewna postać, którą Cross zna powinna zostać przedstawiona w pozytywnym świetle. Albo jeszcze inaczej - czy w ogóle powinna się pojawić w ,,X" miejscu? Ani nie jest to postać główna, ani spokrewniona ze znanymi nam bohaterami. Poza tym wciąż zostaje nie rozwiązana sprawa z Toyotą Suprą. Pozostaje parę pytań do własnej interpretacji, gdzie niezbyt jest sposób się czymś podeprzeć. Co nie zmienia faktu, a już szczególnie z uwagi na ostatnie okoliczności, nie nudziłem się czytając ten tom oraz dwa pozostałe w tym tygodniu i cieszę się, że naprawdę trafiła nam się ta książka. Cieszę się, że wyścigi nie były na pierwszym planie, były poruszane inne wątki, a zdarzyło mi się zapomnieć o pewnym zjawisku. Specjalnie nie będę mówił, ale ci którzy czytali/będą czytać będą wiedzieć o co chodzi. Ale przyznam się, że niezbyt odpowiadało mi, iż każdy wyścig Thomasa był przewidywalny. W sensie od razu mogliśmy się domyślić, jak się on zakończy zanim się nawet rozpoczął. Jakoś w głębi duszy liczyłem, że choć raz będzie inaczej, a tak nie było.

,,Nieważne co zrobisz - każdy ruch wpływa na przyszłość. Żebyś tylko go nie żałował."
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2018, 08:47 PM
RE: III tom - dyskusje, oceny (SPOILERY)
Trudno mi ocenić który tom lepszy, wszystkie podobały mi się jednakowo. III tom był niewątpliwie bardzo ciekawy, jednak brakuje mi paru rzeczy. Po pierwsze oczekiwałem jakiegoś powrotu Dariusa czy coś w tym stylu, tymbardziej że Toyota Thomasa została skradziona co mogło by wskazywać na niego. Sama sprawa tego auta jest dziwna, bo pojawił się ten wątek i w zasadzie tyle, auto skradzione i do widzenia. Kolejna sprawa to tajemniczy zespół który pojawił się w Palmont. Według mnie to aż prosi się o jakieś większe rozszerzenie fabularne, żeby coś działo się z tym wątkiem, tymczasem zespół zostaje pokonany, nie poznajemy lidera i tyle. Może i o to chodziło, aby pozostawić nutkę tajemniczości i pozostawić czytelnika w niepewności. To co nie przypadło mi do gustu to przewidywalność i mam tu na myśli zwycięstwa, nie będę się tu rozpisywał bo kolega wyżej już o tym mówił. Jest jeszcze parę innych szczegółów ale pozostawię to innym Smile Moim zdaniem przydała by się kontynuacja (IV tom???) z powiewem świeżości i nowymi pomysłami, było by super Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości