Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontynuacja książki?
27-02-2018, 01:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2018 01:55 PM przez Przemko.)
Kontynuacja książki?
Witam
Jestem aktualnie po lekturze III tomu i postanowiłem odświeżyć sobie początki tego wszystkiego i natrafiłem na forum na film od KidKobona w którym Melora przedstawia odpowiedzi autora na nasze pytania. Jednym z pytań jest czy możemy spodziewać się czegoś dalej po zakończeniu książki. Melora odpowiada że tak, ale tutaj pojawia się moje pytanie. Był to wtedy 2014 rok, i czy chodziło jej o to że możemy się spodziewać kolejnych tomów, czy że po tych trzech tomach będzie coś dalej? Jeśli był już taki temat lub pytanie to przepraszam Smile

I jeszcze mała prośba, postarajmy się aby to forum i ta historia nie umarło, ta historia nie zasługuje na to by o niej zapomnieć.

Tutaj link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=mEZWPDeu...TkLuoAbLbQ

Od 22 minuty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2018, 08:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2018 09:02 PM przez DiggingPluto3.)
RE: Kontynuacja książki?
Fajnie by było, ale widzę kilka problemów:
1. Nie mamy tłumacza [*] Melora
2. Potrzeba osoby, która by się kontaktowała z panem Lansky'm (ma nadzieję że kontakt jest dalej możliwy)
3. Nawet jeśli byłoby sporo chętnych na wersję papierową, potrzeba osoby, która by się tym zajęła

Może są jeszcze jakieś problemy, o których nie wiem bądź przeoczyłem. Jeśli znajdą się chętni do zajęcia się tymi przeszkodami, to myślę, że byłoby to możliwe, ale narazie to nic nie możemy zrobić bez tych osób. Można zrobić nowy wątek i "rekrutować" tych, którzy mogliby zastąpić Śp. Karolinę. Szczerze, to gdyby nie to, że nie mam zbytnio czasu, sam bym mógł się czymś zająć, ale obecnie w moim przypadku jest to niemożliwe.

Ogólnie to off topic, ale jak kontaktowałem się przez konto na Fb Karoliny, dostałem informację że filmy z kanału już nie wrócą. Mam taki pomysł, że może rodzina Melory zgodziłaby się na to, aby te filmy trafiły w ręce jednej osoby która zrobiłaby reupload ze swoim głosem zamiast Karoliny i trafiły z powrotem na kanał. Co o tym sądzicie?
28-02-2018, 10:13 AM
Nic już o książce nie będzie. To akurat mogę zagwarantować.

[Obrazek: THECREW_Forum_ComDev_600x100.jpg]
28-02-2018, 02:45 PM
(28-02-2018 10:13 AM)KACPER983 napisał(a):  Nic już o książce nie będzie. To akurat mogę zagwarantować.

Na jakiej podstawie tak mówisz??
28-02-2018, 05:45 PM
(28-02-2018 10:13 AM)KACPER983 napisał(a):  Nic już o książce nie będzie. To akurat mogę zagwarantować.

ALe dlaczego? Jakby się skontaktował z panem Lansky'm, znaleźć tłumacza i osobę, która by zajęła się wydrukiem oraz innymi przeszkodami które mogłem przeoczyć(czyli zajmowały się tym, co Śp. Karolina) to by się mogło udać. Tylko najważniejsze to znaleźć te osoby (tak mi się wydaje). No chyba że jest coś, o czym nie wiemy.
28-02-2018, 11:48 PM
Pan Lansky już chciał się "wymiksować" z publikacji 3-go tomu więc na kolejną książkę raczej zerowe szanse. A Melora w tym polu była raczej niezastąpiona, to po pierwsze. Po drugie, o książce mimo wszystko wie zaledwie garstka osób porównując to do ogółu choćby polskiego community, a co za tym idzie nikłe szanse aby znalazła się osoba z odpowiednim wykształceniem gotowa "ciągnąć" ewentualny projekt.

[Obrazek: THECREW_Forum_ComDev_600x100.jpg]
01-03-2018, 02:43 PM
(28-02-2018 11:48 PM)KACPER983 napisał(a):  Pan Lansky już chciał się "wymiksować" z publikacji 3-go tomu więc na kolejną książkę raczej zerowe szanse. A Melora w tym polu była raczej niezastąpiona, to po pierwsze. Po drugie, o książce mimo wszystko wie zaledwie garstka osób porównując to do ogółu choćby polskiego community, a co za tym idzie nikłe szanse aby znalazła się osoba z odpowiednim wykształceniem gotowa "ciągnąć" ewentualny projekt.

Wymiksować? To ja chyba o czymś nie wiem... Mógłbyś to wytłumaczyć? A co do Melory to racja, była niezastąpiona, ale mimo to uważam że powinniśmy chociaż próbować i nie tracić wiary.
03-03-2018, 10:50 AM
(28-02-2018 11:48 PM)KACPER983 napisał(a):  Pan Lansky już chciał się "wymiksować" z publikacji 3-go tomu więc na kolejną książkę raczej zerowe szanse. A Melora w tym polu była raczej niezastąpiona, to po pierwsze. Po drugie, o książce mimo wszystko wie zaledwie garstka osób porównując to do ogółu choćby polskiego community, a co za tym idzie nikłe szanse aby znalazła się osoba z odpowiednim wykształceniem gotowa "ciągnąć" ewentualny projekt.

To takie pytanie z trochę innej strony. Czy w oryginale istnieje jeszcze jakaś kontynuacja, czy na naszym tomie 3 wszystko się kończy?
03-03-2018, 11:27 AM
(03-03-2018 10:50 AM)MasaForever napisał(a):  To takie pytanie z trochę innej strony. Czy w oryginale istnieje jeszcze jakaś kontynuacja, czy na naszym tomie 3 wszystko się kończy?
Nie istnieje kontynuacja, 3 tom jest obecnie ostatni, ale jak mówiła kiedyś Melora, jest możliwość żeby pan Lansky napisał książkę tylko dla fanów z Polski.
16-03-2018, 09:00 PM
W jednym filmów na kanale książkowym przy naszych teoriach w Carbonie poruszyliśmy sprawę wyścigu w kanionie w Deadfall Junction (że ktoś przeskoczył cały zakręt). Tego raczej nie ma w pierwszych trzech tomach.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości