Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
# 114 To kiedy wreszcie te książki?...
01-12-2017, 11:04 PM
RE: # 114 To kiedy wreszcie te książki?...
(01-12-2017 10:58 PM)Fastman napisał(a):  A no , chcieliśmy mamy. Szkoda że nikt Cie nie poinformował o czymś takim jak weryfikacja itp itd , więc coraz lepiej w tej PL sie dzieje...................

Właśnie ja się zastanawiam, czy ta sekretarka (czy jakie ona ma tam stanowisko) wiedziała, tylko nie przyszło jej do głowy, żeby mi powiedzieć, bo pomyślała, że ja już wiem, albo właśnie nie wiedziała w ogóle, albo wiedziała, tylko jest przytrzymana i zapomniała sobie o tej jakże nic nieznaczącej informacji... W sumie podejrzewam, że to ta ostatnia opcja, bo ta kobita już trzeci rok budzi we mnie wątpliwości, jeśli chodzi o jej inteligencję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2017, 11:30 PM
Założe sie iż wiedziała ale nie podała informacji dalej , bo po co ? może sie domyśli , bądź zadzwoni , taka mentalność sekretarek...... 3 Rok?? TO co ona robi jeszcze w tej drukarni , na wykopach powinni ją zwolnić a nie jeszcze ją 3mać to jest wręcz nie kompetetne aby poinformować po fakcie w sumie już.
02-12-2017, 02:32 PM
dobra melora przyznaj się kasa poszła na twoje wakacje na wyspach i siedzisz z drinkiem pod parasolką Big Grin

Picisk 4ever ^^
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-12-2017, 07:53 PM
(02-12-2017 02:32 PM)Liqwidator napisał(a):  dobra melora przyznaj się kasa poszła na twoje wakacje na wyspach i siedzisz z drinkiem pod parasolką Big Grin

Byłoby fajnie Wink
04-12-2017, 12:26 PM
w sumie spoko

07-12-2017, 04:18 PM
Jejku... jak się nie mogę doczekać tych książek, w każdym kolejnym dniu mam nadzieję, że przyjdzie do mnie e-mail z wiadomością od Melory, że paczka została wysłana Wink
07-12-2017, 05:54 PM
(07-12-2017 04:18 PM)Mr.NeVeR napisał(a):  Jejku... jak się nie mogę doczekać tych książek, w każdym kolejnym dniu mam nadzieję, że przyjdzie do mnie e-mail z wiadomością od Melory, że paczka została wysłana Wink

Mam tak samo Tongue
09-12-2017, 08:51 PM
Ach...przepisy...jak ja lubię zmiany przepisów. A co z wersją elektroniczną III tomu? Wiadomo kiedy będzie dostępna? Wink
10-12-2017, 12:01 PM
(09-12-2017 08:51 PM)RobTheRebel napisał(a):  Ach...przepisy...jak ja lubię zmiany przepisów. A co z wersją elektroniczną III tomu? Wiadomo kiedy będzie dostępna? Wink

Kiedy porozsyłam papierowe książki. W ten sposób wszyscy zaczną czytać w tym samym czasie. Tak będzie sprawiedliwie Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości