Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
# 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu
30-08-2017, 09:04 PM
RE: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu
(30-08-2017 08:38 AM)GregoryHause napisał(a):  Trochę szkoda, z pewnością coś mu się należy, co nie? Smile

Pan Lansky stwierdził, że już swoje dostał za książki w oryginalnej wersji, więc zyski z polskiej wersji już sobie odpuszcza. Zresztą co to by był za zysk? 700-800 dolarów rocznie? I to jeszcze w założeniu, że po odliczeniu wszelkich kosztów produkcji, wziąłby już całość, bez mojej "pensji" Wink
To są dla niego śmieszne pieniądze, więc dał sobie spokój i w sumie powiem od siebie szczerze - dobrze, że tak postanowił, inaczej chyba nikt by się tego tłumaczenia tak na stałe nie podjął. Ja na pewno nie, bo mówiąc wprost - zabrakłoby mi na to czasu. Niestety.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2017, 11:46 PM
RE: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu
(30-08-2017 09:04 PM)MeloraNFS napisał(a):  
(30-08-2017 08:38 AM)GregoryHause napisał(a):  Trochę szkoda, z pewnością coś mu się należy, co nie? Smile

Pan Lansky stwierdził, że już swoje dostał za książki w oryginalnej wersji, więc zyski z polskiej wersji już sobie odpuszcza. Zresztą co to by był za zysk? 700-800 dolarów rocznie? I to jeszcze w założeniu, że po odliczeniu wszelkich kosztów produkcji, wziąłby już całość, bez mojej "pensji" Wink
To są dla niego śmieszne pieniądze, więc dał sobie spokój i w sumie powiem od siebie szczerze - dobrze, że tak postanowił, inaczej chyba nikt by się tego tłumaczenia tak na stałe nie podjął. Ja na pewno nie, bo mówiąc wprost - zabrakłoby mi na to czasu. Niestety.

Lepiej namów go na napisanie kontynuacji xd, jakiś spin-off albo wydarzenia np 5-10 lat po tych wydarzeniach opisanych w tej książce. To byłoby MEGA Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości