Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze konkrety na temat nowego NFS'a .
04-06-2017, 11:01 PM
RE: Pierwsze konkrety na temat nowego NFS'a .
Mała poprawka: Fortune Valley - nazwa obszaru, a Silver Rock to nazwa miasta w którym będzie się toczyć akcja

[Obrazek: qhQ9ro4.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2017, 07:44 PM
Szczerze mówiąc.. ostatnia gra jaką kupiłem z serii NFS to The Run.
Poza tym jeszcze za grosze kupiłem Shift 2, no i w Rivals miałem okazję pograć.
NFS 2015 grałem podczas darmowego tygodnia w Origin Access... i jak dla mnie tragedia.
Bardzo skomplikowane menu, dziwne sterowanie, garaż najgorszy w serii (choć wizualnie fajny),
tuning też taki sobie, no i tragiczna optymalizacja. Plus te cutscenki to niedość, że jakiś śmieciowy klimat
to jeszcze nie dało się chyba tego cholerstwa pominąć. Suma sumarum nie przeszedłem gry i chyba nie będę do niej wracał xD
Ten nowy NFS zapowiada się ciekawie, aczkolwiek z tego co widzę, to więcej tam będzie skryptów i "filmu" niż samej gry.
Taki bardziej Fast & Furious niż NFS.

Nie wiem jak wy, ale jedyne co mnie może zainteresować to:
- NFS Underground 3
- Most Wanted 2 - Return to Rockport
W stylu tamtych gier, tyle że z lepszą grafiką i tym co dobre z późniejszych serii.
A tak to może mnie EA cmoknąć, bo więcej jak 5 dolarów na ich gry nie wydam. Tyle są dla mnie co najwyżej warte.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-10-2017, 08:23 PM
Cóż, Undergroundem 3 miał być pierwotnie właśnie ten 2015 no ale coś im kurczę nie wyszło. Co do Most Wanted 2 o którym mówisz to jednak marzenie ściętej głowy. Materiały z wersji alfa i beta MW2012 wskazywały na to że miał tam być normalny wątek fabularny kontynuujący właśnie tą historię.

[Obrazek: THECREW_Forum_ComDev_600x100.jpg]
30-10-2017, 07:59 PM
Jak dla mnie ten cały Payback to wypisz-wymaluj The Crew Wildrun. Nawet Hud łudząco podobny... Ale pewnie będzie taki sam crap jak 2015 - 5/10, przejdź w dwa wieczory i zapomnij że kiedykolwiek grałeś/aś.
30-10-2017, 08:08 PM
Moim zdaniem to dobrze, że NFS15 nie został nazwany U3, bo to jednak trochę inny rodzaj gry i byłoby rozczarowanie trochę jak przy MW12. Gdyby MW12 został wprowadzony do sprzedaży pod inną nazwą to też nie byłoby tego niedosytu. Gdyby gra będąca kontynuacją fabuły Carbona jednak powstała to EA z przyczyn oczywistych raczej nie dałoby tworzenia jej fabuły panu Lańskiemu i byłaby ona inna niż w książce. Powiedzmy sobie szczerze, że gry wyścigowe nie są jakimś znaczącym rynkiem i ich zdecydowana większość nabywców to osoby w wieku do 14 lat, a młodzi nastolatkowie nie pamiętają co było ponad 10 lat temu i nie są jakimiś wymagającymi odbiorcami. Dorośli mają już swoje auta i sięgają po poważniejsze propozycje. Ja mam tylko nadzieję, że jednak doczekamy się jakiegoś ciągu dalszego całej historii rozgrywającego się 10 lat później, żeby po prostu wiedzieć co działo się przez ten czas z bohaterami. Wystarczyłaby mi nawet nowela gruba na kilkadziesiąt stron.

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Nicole Westmore
30-10-2017, 09:38 PM
(30-10-2017 08:08 PM)nfsmwc JayG napisał(a):  Moim zdaniem to dobrze, że NFS15 nie został nazwany U3, bo to jednak trochę inny rodzaj gry i byłoby rozczarowanie trochę jak przy MW12. Gdyby MW12 został wprowadzony do sprzedaży pod inną nazwą to też nie byłoby tego niedosytu. Gdyby gra będąca kontynuacją fabuły Carbona jednak powstała to EA z przyczyn oczywistych raczej nie dałoby tworzenia jej fabuły panu Lańskiemu i byłaby ona inna niż w książce. Powiedzmy sobie szczerze, że gry wyścigowe nie są jakimś znaczącym rynkiem i ich zdecydowana większość nabywców to osoby w wieku do 14 lat, a młodzi nastolatkowie nie pamiętają co było ponad 10 lat temu i nie są jakimiś wymagającymi odbiorcami. Dorośli mają już swoje auta i sięgają po poważniejsze propozycje. Ja mam tylko nadzieję, że jednak doczekamy się jakiegoś ciągu dalszego całej historii rozgrywającego się 10 lat później, żeby po prostu wiedzieć co działo się przez ten czas z bohaterami. Wystarczyłaby mi nawet nowela gruba na kilkadziesiąt stron.

Ach te marzenia Wink
No dobra, przydałoby się coś takiego, ale 10 lat jedynie w kilkudziesięciu stronach? Nie no, to by się nie udało Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości