Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze konkrety na temat nowego NFS'a .
09-05-2017, 05:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2017 05:06 PM przez razor52356.)
Pierwsze konkrety na temat nowego NFS'a .
Dziś Electronic Arts a bardziej studio Ghost Games uraczyło nas kilkoma informacjami na temat nadchodzącej gry z serii Need for Speed.
Właśnie potwierdzona została informacja o tym, że nowa odsłona "Potrzeby prędkości" zadebiutuje w roku fiskalnym 2018 czyli już w tym roku.

Panowie ze szwedzkiego studia piszą, że są wdzięczni za wiele uwag, które zgłaszali gracze po premierze rebootu serii z 2015 roku. Mam nadzieję, że wzięli sobie do serca to wszystko co społeczność NfS pisała.

Głównym problemem NfS'a z 2015 roku była potrzeba stałego dostępu do sieci internetowej co oznaczało brak trybu dla jednego gracza w trybie offline. W tej odsłonie system gry bez internetu ma zostać zaimplementowany wraz i tu uwaga MOŻLIWOŚCIĄ PAUZOWANIA ROZGRYWKI. Może i tryb pauzy wydaje się podstawowym elementem w innych grach tak w serii NfS został wycięty w Rivals nad czym ubolewali gracze.

Personalizacja ma być jeszcze lepsza niż dotychczas. Studio Ghost twierdzi, że przykładają dużą wagę do opcji modyfikacji osiągów. Pościgi mają być jeszcze bardziej emocjonujące, jedziesz sobie pościg z radiowozem z 1 poziomu a tu nagle z zaułka wyskakuje SUV ze sporym wyposażeniem technologii pościgowej.

Deweloperzy wspominają również o tym, że będzie można się ścigać zarówno po asfalcie jak i bezdrożach. Czyżby w grze miała znajdować się więcej niż jedna lokacja?, a może to będzie miks wszystkiego - miasto z terenami poza miejskimi to jest coś co chciałbym zobaczyć w grze! Oby nie powtórzyła się sytuacja z nudnymi lokacjami z Need for Speed: Hot Pursuit 2010 oraz Rivals.

Więcej informacji na temat nowej odsłony Need for Speed uzyskamy już na czerwcom wydarzeniu EA Play, które odbędzie się w dniach 10-12 czerwca w stolicy światowego kina Hollywood.
Zostawiam Was z tą piękną grafiką zafundowaną przez Ghost Games.

[Obrazek: rendition1.img.jpg]

źródło: NEED FOR SPEED 2017: CZAS WYRÓWNAĆ RACHUNKI

[Obrazek: nDjxdkw.png]
[Obrazek: AAjE0LG.png]
Razor - człowiek ekierka XD

Dawid Marszał - PR książki.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 05:40 PM
RE: Pierwsze konkrety na temat nowego NFS'a .
Ciekawie by było gdyby przywrócili jako tako autosculpt z carbona, i żeby te części z autosculptu dodawały coś do prowadzenia auta (np. z lotkami na zderzaku auto byłoby bardziej przyczepne itp.) Ale raczej na to zbytnio nie ma szans

NFS 2017 leaked footage Kliknij aby zobaczyć
[Obrazek: giphy.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-05-2017, 06:20 PM
Po Nissanie 350Z mogę śmiało stwierdzić że lista aut w tej części będzie znacznie ciekawsza. Ja mam jedynie nadzieję na jakiś lepszy model jazdy bo ten z 2015-go to katastrofa na padzie a na klawiaturze to gra jest już niemożliwa.

[Obrazek: THECREW_Forum_ComDev_600x100.jpg]
09-05-2017, 07:28 PM
Mnie najbardziej cieszy tryb dla jednego gracza bez potrzeby stałego połączenia. Bądź co bądź należę do tego grona graczy (pewnie dość wąskiego), które nie przepada za takim ograniczeniem (tak z innej beczki,z tego samego powodu nie trawiłem drugiego Asasyna). Poza tym jestem ciekawy nowego świata, jak w każdym nowym NFS-ie, ale szczególnie tych bezdroży.
09-05-2017, 07:37 PM
Rhino is coming back <3
Zobaczymy co to będzie, na NFS'15 też był hype, gra zła nie była, ale eh

(09-05-2017 05:40 PM)Takigosciu napisał(a):  Ciekawie by było gdyby przywrócili jako tako autosculpt z carbona, i żeby te części z autosculptu dodawały coś do prowadzenia auta (np. z lotkami na zderzaku auto byłoby bardziej przyczepne itp.) Ale raczej na to zbytnio nie ma szans

Sam F8RGE (znany także jako Ghost_Ben) stwierdził na Discordze r/needforspeed, że autosculpt to było tylko 0%, lub 100% i nie ma sensu marnować zasoby na takie coś, z czym absolutnie się zgadzam.

P.S Naprawcie sygnatury :/

[Obrazek: qhQ9ro4.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-05-2017, 08:25 PM
Serio? Ja praktycznie nigdy nie używałem skrajnych ustawień. Od razu przypomina mi się jak w którymś zderzaku można było pier....ąć światła na pół zderzaka.

10-05-2017, 02:15 PM
Prawdę mówiąc to niezależnie jakiego zrobią tego nfsa, jeżeli nie dadzą fabuły to będzie cienka dupa 2/10.
Jeżeli jest fabuła to chcesz odkrywać kolejne etapy i jeżeli jest ciekawa to chętnie do niej wracasz. Gdzie np nfs 2k15 nie dość że ma dupny model jazdy to fabuła jest idotyczna... jedziesz jak ostatnia pipa a w cutscence chwalą cię jakbyś popylał niczym Hołowczyc to chyba raczej coś nie teges xD Starczy popatrzeć na pozostałe części:

Zacznę od undergrounda, bo wcześniejsze to inna liga(w sensie że na tamte czasy to było coś prze chooy itp)
Underground: Nielegalne wyścigi, tuning i przebijanie się w górę w rankingach.
U2: Do tego jakoś niechętnie wracam, fabuła była kijowa i wkurzało mnie robienie 10* aut, które jakby się człowiek nie starał to zawsze wyglądały niczym gówno, fajnie auta wyglądały do 6* a potem to były zbędne dodatki, gdyby w tym było publiczne multi to byśmy pewnie mieli wylew ulepów i innego gówniano-wieśniackiego tuningu.
MW: Fabuła bardzo fajna, model jazdy git, tuningowanie aut też spoko i najchętniej się do niej wraca wg mnie.
Carbon: W sumie jak wyżej a nawet i lepiej dla ludzi z wyobraźnią. Bardzo fajnie się podbija całe miasto Tongue
PS: Tutaj może model jazdy był taki "?????", ale jednak fabularnie można było się wczuć w zabawę w to kolejne zawody.
Undercover: Jest jak tak potrzebna jak kolejne części po szybcy i wściekli 4, czyli wcale. Model jazdy "what the shit", fabuła słaba.
Shift: Tutaj trzeba mierzyć grę inną miarą, fabuła jakaś tam chyba jest(nie pamiętam), ale dla ludzi wczuwających się w gry nie powinno być problemu w takim przypadku, model jazdy sam nie wiem, bo cholera nie gustuję w tego typu rozgrywkach.
HP2010: Fabuły brak, ale przyjemnie się jeździ bo model jazdy "driftowy" jest całkiem fajny i plusy są takie że można bić rekordy znajomych co przy braku worlda bardzo mi rekompensuje potrzeby mierzenia się na czas z innymi.
Shift2: tak samo jak w przypadku 1.
The run: Tutaj fabuła była przeciętna, gra krótka a model jazdy pozostawiał wiele do życzenia, widać robili to na szybko i wyszło co wyszło..
MW2012: Tutaj to chyba jest to największa porażka, brak fabuły, czarna lista z dupy gdzie możesz wyzwać #1 olewając resztę, model jazdy jakiś taki nijaki czyli w sumie jak cała gra.
Rivals: Ma swój klimat, fabuła jako tako ujdzie, model jazdy drewniany, czasem nie wiem czy auta prowadzą się lepiej w rivalsie czy audi r8 4.2 w worldzie
Nfs 2k15: czyli symulator tuningu, bo reszta w tej grze to porażka

Podsumowując jeżeli gra ma fajną fabułę, to bardzo chętnie ludzie odgrywają te historie nawet 500 razy a jeżeli nie ma jej wcale to najczęściej kończy się to tak że raz przejdzie i gra leci w kąt na wieki.
10-05-2017, 08:42 PM
Fakt, bez jakiejś sensownej fabuły która naawałaby sensu naszym poczynaniom będzie wiało nudą.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości