Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Live pogadankowy z NFS World
02-04-2017, 04:01 PM
Live pogadankowy z NFS World
Cześć,

pomysł na takiego live'a pojawił się w mojej głowie chyba najbardziej ze względu na to, co ostatnio dzieje się na naszym shoutboxie, a dzieje się bardzo dobrze, bo wywiązał się dość szeroko temat Worlda.

Wiem, że na razie wszyscy w najlepszym wypadku operujemy wersją Offline gry, ale to nie przeszkadza temu, co chcę zaproponować.
A mianowicie chcę zorganizować "spotkanie" osób, które mają bogate wspomnienia związane z Worldem i chciałyby o tym pogadać podczas live'a, który odbyłby się na moim prywatnym kanale. Dlaczego nie na książkowych? Hmmm, bo to chyba nie do końca pasuje tematycznie? Tak mi się przynajmniej wydaje.

W tle mogę oczywiście uruchomić grę, coby było jakieś tło (w dodatku ruchome Wink) dla tej naszej rozmowy. Widzę, że jest przynajmniej parę osób, które mogłyby sporo poopowiadać od siebie o czasach rozgrywki w Worlda, więc pewnie pogawędka byłaby bardzo dłuuuga i ciekawa.

Termin jeszcze ustalimy, jako że dobrze byłoby zaprosić do nas Karola Tutaja - w końcu chłopak sporo grał kiedyś, a teraz jest polskim przedstawicielem rozwijającej się wersji Online, więc na pewno dużo by nam poopowiadał o tym projekcie.

Także kto chętny, ten już może się zgłaszać pod tym postem. Będę orientacyjnie wiedzieć, ile miejsc na Discordzie przygotować Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2017, 05:37 PM
RE: Live pogadankowy z NFS World
Biorąc pod uwagę obecną aktywność na forum to chętnych nie będzie zbyt wielu.

[Obrazek: THECREW_Forum_ComDev_600x100.jpg]
02-04-2017, 07:34 PM
Chętnie bym coś takiego obejrzał. Niestety, ja długo w Worlda nie miałem okazji zagrać (tylko 9 miesięcy :/), więc nie mam czym się podzielić.

Kacper, na discordzie lepiej jak będzie te 5 osób, niż 20. Nie muszę kontynuować jak się to mogłoby skończyć... chyba że każdy będzie w miarę ogarnięty. Zresztą jak tak dalej pójdzie to ten serwer discord stanie się publiczny (chociaż i tak ostatnio ożył xD)

[Obrazek: qhQ9ro4.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-04-2017, 03:23 PM
Ja
Razor
Spajki
Karol Tutaj
+ na pewno się ktoś jeszcze znajdzie Wink
to jest minimum, jakie przewiduje, a to oznacza, że i tak będzie nas już całkiem sporo i Luqgreg ma jak najbardziej rację - 5 osób lepsze niż 20. To ma być rozmowa, a nie młyn i przekrzykiwanie się.
05-04-2017, 09:58 PM
pisze się na to <3

[Obrazek: nDjxdkw.png]
[Obrazek: AAjE0LG.png]
Razor - człowiek ekierka XD

Dawid Marszał - PR książki.
22-04-2017, 03:39 PM
Trochę czasu minęło, wiadomo coś więcej na ten temat, czy nikt nie ma czasu?

[Obrazek: qhQ9ro4.png]
22-04-2017, 06:37 PM
(22-04-2017 03:39 PM)Luqgreg napisał(a):  Trochę czasu minęło, wiadomo coś więcej na ten temat, czy nikt nie ma czasu?

No właśnie ja nie mam czasu. Zarzucili mi na studiach napisanie prac na dwa przedmioty i niestety muszą być to prace dość obszerne, więc chwilowo muszę się nimi zająć.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości