Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
# 106 Kilka spaw (tak, znowu kilka na raz ;) )
26-12-2016, 10:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2016 10:52 PM przez MeloraNFS.)
# 106 Kilka spaw (tak, znowu kilka na raz ;) )
Zacznę może o tego, co będzie się dało opisać najkrócej.

1. 22 rozdział zostanie udostępniony na stronie po Nowym Roku (przypuszczam, że będzie to 1 lub ewentualnie 3 stycznia).
Dodatkowo chcę poinformować, że z przeprowadzonej ankiety jasno wynika, że liczba przeciwników publikowania rozdziałów przed premierą książki jest znikoma, zatem co dwa miesiące, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, będzie można czytać kolejny rozdział.
[Gdzież się podziali ci wszyscy ludzie, którzy pisali mi mailowo, żeby nie publikować rozdziałów? Ja Wam powiem - nie korzystają w ogóle ze strony. F*** logic. Co w takim razie przeszkadzają im rozdziały dostępne na stronie? xD]

2. Sklep koszulkowo-gadżetowy. Została odblokowana możliwość modyfikowania wzorów dostępnych w sklepie. Co to dokładniej oznacza? Oznacza to, że właściwie każdy produkt przed zakupem może być przez Was dowolnie zmodyfikowany. Jakiś element jest za duży lub za mały? Można go sobie dostosować. Do tego dołożyć coś od siebie, coś usunąć itd.
Aby dokonać modyfikacji, trzeba wejść w wybrany produkt i skorzystać z opcji zaznaczonej na poniższym zdjęciu:

Przy okazji sklepu jeszcze jedna rzecz. Marcin6065 zakupił sobie ostatnio podkładkę, której zdjęcie możecie zobaczyć w tym temacie: http://mostwantedbooks.pl/showthread.php?tid=246

Ja natomiast mam bluzę, która została wykonana według stworzonego przeze mnie wzoru. Z góry przepraszam za jakość zdjęć, ale mój telefon chyba nie jest do tego przeznaczony xD

Bluza jest uszyta z bardzo miłego w dotyku materiału (szczególnie od spodniej strony). Przy tym jest bardzo ciepła (już testowane Wink ) i nadruk wygląda na naprawdę dobrze zrobiony (a przynajmniej nie ruszyło go pierwsze pranie). Także ogólnie polecam. No i mam nadzieję, że wzór wyszedł mi ładny Smile

3. Transmisje na żywo.
W pierwszej kolejności linki do archiwum z dwóch transmisji, które odbyły się w niedawnym czasie:

4. I na koniec rzecz również związana z transmisjami. Jako że pewna część z Was zainteresowana jest również tymi, które mają miejsce na moim prywatnym kanale, to przypominam, że znajduje się on tutaj: https://www.youtube.com/user/meloraflame
Warto też pamiętać o tzw. "dzwoneczku", który znajduje się obok przycisku "Subskrybujesz". Jego wciśnięcie powoduje, że YouTube jeszcze skuteczniej spamuje Wam wszystkim, co na danym kanale się dzieje. Ta sugestia dotyczy też kanału książkowego.
Żeby jednak nie korzystać w nieskończoność ze swojej "sławy" (xD) zdobytej tutaj - na stronie książki, stworzona została grupa na Facebooku, która koncentruje wszystkich zainteresowanych organizowanymi przeze mnie transmisjami (z obu kanałów). Od teraz tam będę wrzucać wszelkie info dotyczące transmisji (oczywiście o tych na kanale książkowym nadal będę informować również poprzez media książkowe).

To chyba tyle. Pozdrawiam,
Melora
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości