Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod myszkę - The Most Wanted: Powrót do Rockport II tom
24-12-2016, 07:16 PM
Podkładka pod myszkę - The Most Wanted: Powrót do Rockport II tom
Cześć
Przedwczoraj przyszła do mnie paczka z podkładką pod myszkę ze sklepu mwbooks.shirton.pl i wpadłem na taki pomysł, żeby wszystkim tu na forum pokazać jak ona w rzeczywistości wygląda. Bo tak sobie pomyślałem, że jak ktoś chciałby sobie taką podkładkę lub inną podobną rzecz zakupić to będzie pewnie chciał wiedzieć jak ona realnie wygląda. Wiadomo, w sklepach oczywiście też są zdjęcia, ale zazwyczaj one wyglądają lepiej niż to jest w rzeczywistości, chociaż w tym sklepie akurat można powiedzieć, że niczym się nie różni. Smile Jeśli chodzi o samą podkładkę to jest przyjemna w użytkowaniu, ma fajny materiał, kolory są mocne i bardzo ładnie się prezentuje. Smile Także daję tu linka do zdjęcia:
http://imgur.com/a/a1XUc

Pozdrawiam,
Marcin6065
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2016, 11:27 PM
RE: Podkładka pod myszkę - The Most Wanted: Powrót do Rockport II tom
Ja postaram się jak najszybciej pochwalić bluzą, która dotarła do mnie dziś rano.
A podkładka super. Tym bardziej jeśli prócz walorów kolorystycznych dobrze wypada też materiał.
11-01-2017, 03:01 PM
Bardzo fajna podkładka Smile Chciałbym mieć taką. Gdzie mam szukać podobnych? Allegro?
11-01-2017, 05:07 PM
(11-01-2017 03:01 PM)iziwril napisał(a):  Bardzo fajna podkładka Smile Chciałbym mieć taką. Gdzie mam szukać podobnych? Allegro?
Tutaj: http://mwbooks.shirton.pl/
12-01-2017, 04:14 PM
ładnie wygląda, tylko zastanawiam się czy ona ma takie wyblakłe kolory czy to kwestia zdjęcia?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości