Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
# 103 Live'y i sklep koszulkowy
26-11-2016, 04:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2016 04:13 PM przez MeloraNFS.)
# 103 Live'y i sklep koszulkowy
Nadchodzę z kolejnymi newsami. A właściwie propozycjami, które po raz kolejny - mogłyby się znaleźć na stronie już dawno temu, gdyby niektórzy nie bali się tak bardzo tu pisać xD Naprawdę, nikt tu nie gryzie, piszcie śmiało, bo tak będzie najszybciej. Tę prośbę kieruję też do nowych czytelników/użytkowników strony, a może szczególnie własnie do Was Smile

1. W sprawie sklepu z koszulkami. Potrzebne są wzory. Inaczej mówiąc trzeba zrobić grafiki w .PNG tak, aby pasowały do wielu kolorów tkanin. Projekty dowolne, według własnych pomysłów. Bardzo proszę, jeśli są tu jacyś graficy, aby zgłaszali się do mnie - ustalimy szczegóły Smile

2. Live'y. Od dłuższego czasu ich nie ma, a to ponieważ:
- nie mamy żadnych konkretnych tematów do "przerobienia",
- mój Internet jest co prawda bardzo szybki, ale często (do kilkunastu razy dziennie) połączenie się zrywa (czasami nawet na kilka minut). Przy robieniu live'ów takie rzeczy są nie do pomyślenia, bo wtedy, w razie robienia jakiegoś tematu, niektóre rzeczy przepadną, bo transmisja będzie przerwana.
- warunki domowe - niestety nie mam możliwości "wyciszenia otoczenia", zatem przez większość czasu słychać moich domowników, a to też na filmach/live'ach nie jest wskazane. Tym bardziej że czasami potrafią zachowywać się naprawdę głośno Wink

Z drugiej strony dostaje dużo próśb, by robić takie live'y "na luzie". To znaczy grać w jakąś dowolną grę, która byłaby tylko "podkładką" pod rozmowy. Nie wiem, skąd się to bierze, ale bardzo dużo ludzi "tak po prostu chce sobie ze mną pogadać na żywo" Smile Jest to bardzo miłe i jeśli chodzi o robienie live'ów na luzie, takich bez większych zobowiązań tematycznych i technicznych, to w sumie jestem za.
Pytaniem pozostaje tylko, czy takie transmisje powinny odbywać się na kanale YT książki czy raczej na moim prywatnym? To już pytanie do Was. No i chętnie też dowiem się, jakie jest Wasze zdanie na temat tych "luzackich strimów" Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2016, 04:35 PM
RE: # 103 Live'y i sklep koszulkowy
Live'y "na luzie" nie związanie z NFS raczej na Twoim prywatnym kanale. Nie mieszajmy tematyk i tym bardziej gier jak np. najdzie ochota na przeprowadzenie live'a grając w CS-a Smile

A tematy hmm, może niech społeczność pomoże ? Smile Na pewno uzbiera się lista na kilka live'ów (o ile nie będą się powtarzać / nie zostały już omówione)
26-11-2016, 04:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2016 04:55 PM przez Luqgreg.)
Posiadam listę ciekawostek związanych z różnymi częściami NFS-ów (część opublikowałem na NFS Wiki, część jeszcze czeka). Jak chcecie to mogę podrzucić Wink

EDIT: Nazywam to ciekawostkami, ale oprócz ciekawostek (np. Bayview PD), jest tam też wycięta zawartość jak np.: auta lub utwory. Głównie od U2 do UC, chociaż z innych też coś się znajdzie.

[Obrazek: qhQ9ro4.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-11-2016, 04:45 PM
Nie no, CS'a na pewno nie należy wrzucać na kanał książkowy. Poza tym nie wiem, czy w ogóle planuję grać w CS'a xD
Raczej chodzi o Grida/jakeigoś starszego NFS'a, Dirta, TDU itd.

Jeśli chodzi o tematy, to tak jak piszę - nie podejmuje się "poważnych" live'ów, bo to z powodu internetu nie wypali.
27-11-2016, 12:32 PM
Z tymi live'ami to sprawa prosta jak bedzie cos zwiazane z NFS'pidami to rob na kanale ksiazki, a jak bedzie inna gra/rozmowa
to na prywatnym.
27-11-2016, 04:46 PM
Live'y związane z nfs'ami na kanale książki powinny być. A takie nie związane, np. "luźne granie" na prywatnym. Takie jest moje zdanie Smile

Pozdrawiam wszystkich :)
27-11-2016, 05:02 PM
Nie każdy NFS powinien się też znaleźć na kanale książki. My to tak raczej jesteśmy za Black Boxem niż całym EA Wink
W takim razie, jeśli ktoś ma takie życzenie, może sobie też zasubować mój prywatny kanał. Pewnie czasami coś się będzie tam działo.

A jeśli chodzi o live'y na kanale książki, to można coś urządzić. Oczywiście według Waszych propozycji. Tylko pamiętajcie - raczej nie podejmujemy się jakichś opracować ciekawostek itp. bo z moim łączem później zapis z live'a będzie... no cóż - poszatkowany. Trzeba się liczyć z tym, że to będą takie live'y, z których nie będzie zapisów na kanale.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości