Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze wymarzone (i możliwe do zdobycia) auta
27-10-2016, 12:10 PM
RE: Nasze wymarzone (i możliwe do zdobycia) auta
Coś z całkiem przyziemnych maszyn to Seat Cordoba/Toledo (raczej ze starszych, bo jakoś stylistycznie bardziej mi się podobały). Może być też Honda Accord 2007.

Coś z wyższych półek, ale nadal w miarę realnych, to Skyline (choć nie wiem, który konkretnie, każdy jest fajny Wink), ewentualnie jakiś starszy, amerykański klasyk. Tylko tu pojawia się kwestia spalania...

O BMW nawet nie piszę, bo to oczywiste, że choćby przyszło mi zapełnić hangar na okręt wojenny, to bez problemu udałoby mi się znaleźć tyle lubianych modeli BMW, by go stu procentowo zapełnić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2016, 09:53 PM
Moim wymarzonym autem jest Passat B8 2.0 TSI 280 KM, w tej chwili muszę się niestety zadowolić B4 1.9 TD 75 KM Sad
10-11-2016, 11:52 PM
Mitsubishi Galant albo Volvo V40 (ewentualnie V70)
09-01-2017, 08:21 PM
Volvo S60 Polestar... może kiedyś Smile
15-01-2017, 12:37 PM
Na obecną chwilę auta na które mnie niestety nie stać, a chciałbym żeby tak było Tongue to stary Dodge Viper GTS oraz Golf V R32. A za dzieciaka to non stop chodziły mi po głowie Amerykańskie muscle cary, sam z resztą prowadziłem stronę na serwerze VGH o Amerykańskich samochodach, niestety już nie istnieje Sad
10-02-2017, 12:02 PM
Viper to za dzieciaka był symbol dla mnie Smile Nie wiedziałem o nim nic, ale budził we mnie respekt na samą myśl. Na mojej wiosce się pojawił już dość dawno temu Mustang to zawsze też sobie wspominam jak miałem w MW Tongue Do Golfa czy Galanta raczej mnie nie ciągnie, bo później we mnie gdzieś pojawił się szacunek do bawarek i tak się pojawiła E36 w moim garażu Smile Kiedyś na pewno będzie jeszcze jakaś siódemka. Może stara E38 Wink
11-02-2017, 06:22 PM
Mazda RX-8 lub BMW E46. Mam dylemat, bo nie wiem który kupić. O tyle dobrze, że jeszcze trochę zbierania pieniążków przede mna. Big Grin
26-08-2017, 05:38 PM
Ostatnio postanowiłem zwizualizować swoje marzenia i wyszło mi coś takiego: Big Grin
[Obrazek: 3i96mjm2f65p.jpg]

Są tacy, to nie żart, dla których jesteś wart - Mniej niż zero

[Obrazek: hvxb39.gif]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości