Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
# 111 Info na temat III tomu i 25 rozdziału
16-09-2017, 02:24 PM
# 111 Info na temat III tomu i 25 rozdziału
Drodzy czytelnicy,

Niestety nie mam najlepszych informacji. Wszystko wskazuje na to, że do nowego mieszkania przenosić zacznę się najwcześniej 15 października. Wtedy moja mama podpisze umowę z właścicielami i dostanie klucze. 15 października to niedziela, więc albo jeszcze w niedziele coś przewieziemy na miejsce, albo zaczniemy już od poniedziałku.
Skąd to opóźnienie? No cóż, to już kwestie niezależne od właścicieli. Oni chcieli podpisywać umowę już nawet wczoraj, ale wspólnie z moją mamą stwierdzili, że to zupełnie bez sensu, jeśli w mieszkaniu nie będzie się dało zamieszkać jeszcze przez miesiąc. A zamieszkać nie da się z powodu opóźnień w wykonywaniu remontu przez spółdzielnię mieszkaniową, czy kto tam zajmuje się tymi blokami (nie do końca się na razie w tym orientuję). Chodzi o to, że w budynkach zmieniane są instalacje od ogrzewania. Ktoś tam coś tam w tej spółdzielni zawalił i w kilku blokach nadal jest to niegotowe. Będzie dopiero na 13 października i ponoć jest to już ostateczny termin, więc ja mam nadzieję, że tak już zostanie.

Podsumowując, oznacza to, że książki również najwcześniej zamówić mogę w drukarni 16 października (poniedziałek). Myślę, że w związku z tym zamieszaniem wyjdzie to tak, że w tym roku będziecie mieć w sumie 3 tygodnie na zamówienia i wpłaty, czyli od 25 września do 15 października. 25 rozdział pojawi się na stronie wraz z publikacją wątku opisującego sposób zamawiania książek (czyli właśnie 25 września). Żeby też zrekompensować Wam chociaż częściowo to długie oczekiwanie, na stronie przed premierą książki pojawi się również rozdział 26. Opublikuję go w okolicach 8 października.

Bardzo mi przykro. Na razie to wszystko, co mogę zrobić w kwestii książki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2017, 03:37 PM
RE: # 111 Info na temat III tomu i 25 rozdziału
A tom 1 i 2 będzie do zamówienia? Potrzebuję po 1 egz.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-09-2017, 04:41 PM
Heh, chyba wiem co knujesz Inventer Big Grin
No nic, poczekamy, nie ma wyjścia. Życzę żeby wszystko poszło łatwo jak po maśle i żeby nie było więcej kłopotów.
16-09-2017, 07:47 PM
(16-09-2017 03:37 PM)Inventer89 napisał(a):  A tom 1 i 2 będzie do zamówienia? Potrzebuję po 1 egz.

Tak, "jedynkę" i "dwójkę" też będę zamawiać zgodnie z zapotrzebowaniem, także spokojnie.
16-09-2017, 08:59 PM
Cierpliwie poczekamy Smile Nie ma innego wyjścia Wink
16-09-2017, 09:44 PM
Szkoda, że tak się przedłuży... :'(

Pozdrawiam wszystkich :)
16-09-2017, 10:01 PM
Nie ma co narzekać. Dobrze że za ten miesiąc książki będą prawda?
17-09-2017, 12:47 AM
No to już niedługo. Szczerze mówiąc, to czekam na te książki jak na święta Big Grin Wszystkiego dobrego, życzę!

"Racing is life. Anything before or after is just waiting." - Steve McQueen
18-09-2017, 12:31 AM
(16-09-2017 10:01 PM)PolskaKieubasa napisał(a):  Nie ma co narzekać. Dobrze że za ten miesiąc książki będą prawda?

Będą. W końcu muszą być Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: