Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
# 103 Live'y i sklep koszulkowy
26-11-2016, 04:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2016 04:13 PM przez MeloraNFS.)
# 103 Live'y i sklep koszulkowy
Nadchodzę z kolejnymi newsami. A właściwie propozycjami, które po raz kolejny - mogłyby się znaleźć na stronie już dawno temu, gdyby niektórzy nie bali się tak bardzo tu pisać xD Naprawdę, nikt tu nie gryzie, piszcie śmiało, bo tak będzie najszybciej. Tę prośbę kieruję też do nowych czytelników/użytkowników strony, a może szczególnie własnie do Was Smile

1. W sprawie sklepu z koszulkami. Potrzebne są wzory. Inaczej mówiąc trzeba zrobić grafiki w .PNG tak, aby pasowały do wielu kolorów tkanin. Projekty dowolne, według własnych pomysłów. Bardzo proszę, jeśli są tu jacyś graficy, aby zgłaszali się do mnie - ustalimy szczegóły Smile

2. Live'y. Od dłuższego czasu ich nie ma, a to ponieważ:
- nie mamy żadnych konkretnych tematów do "przerobienia",
- mój Internet jest co prawda bardzo szybki, ale często (do kilkunastu razy dziennie) połączenie się zrywa (czasami nawet na kilka minut). Przy robieniu live'ów takie rzeczy są nie do pomyślenia, bo wtedy, w razie robienia jakiegoś tematu, niektóre rzeczy przepadną, bo transmisja będzie przerwana.
- warunki domowe - niestety nie mam możliwości "wyciszenia otoczenia", zatem przez większość czasu słychać moich domowników, a to też na filmach/live'ach nie jest wskazane. Tym bardziej że czasami potrafią zachowywać się naprawdę głośno Wink

Z drugiej strony dostaje dużo próśb, by robić takie live'y "na luzie". To znaczy grać w jakąś dowolną grę, która byłaby tylko "podkładką" pod rozmowy. Nie wiem, skąd się to bierze, ale bardzo dużo ludzi "tak po prostu chce sobie ze mną pogadać na żywo" Smile Jest to bardzo miłe i jeśli chodzi o robienie live'ów na luzie, takich bez większych zobowiązań tematycznych i technicznych, to w sumie jestem za.
Pytaniem pozostaje tylko, czy takie transmisje powinny odbywać się na kanale YT książki czy raczej na moim prywatnym? To już pytanie do Was. No i chętnie też dowiem się, jakie jest Wasze zdanie na temat tych "luzackich strimów" Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
# 103 Live'y i sklep koszulkowy - MeloraNFS - 26-11-2016 04:12 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości