Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
# 105 Świąteczne transmisje na żywo
19-12-2016, 08:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2016 12:34 AM przez MeloraNFS.)
# 105 Świąteczne transmisje na żywo
Cześć wszystkim,

Jako że przed świętami jest więcej czasu na "głupoty", to zapraszam na strumyki, które będą się odbywać na kanale książki, a może też (w przypadku czegoś mniej związanego z książką) na moim prywatnym kanale.

Tematyka? To się jeszcze okaże Smile Na pewno będziemy grać w nasze ulubione stare NFS-y i może też w jakąś inną grę wyścigową.

Na moim prywatnym kanale mogę natomiast zaproponować takie gry jak:
- Counter Strike: Global Offensive (tu: mecze z przypadkowymi osobami, mecze z własną ekipą, overwatche oraz przeglądanie i głosowanie na skiny, które w przyszłości mogą pojawić się w grze),
- Star Wars: The Old Republic (RPG-MMO) Jest to gra mocno fabularna i od razu uprzedzam, że wciąga nawet tych, którzy Gwiezdnymi Wojnami za bardzo się nie interesują. To jest właśnie siła świetnej, uniwersalnej fabuły! Smile
- All Points Bulletin (w skrócie APB). Tę grę mogliście zobaczyć na jednym z filmów na moim kanale MeloraNFS. Strzelanka z elementami fabuły, fajnym tuningiem samochodów, rozwiniętą gamą edycji swojej postaci, broni itd.
- Gry wyścigowe - GRID, GRID 2, DIRT 3, Test Drive Unlimited 2,
- Zastanawiam się też na powrotem na serwer Need for Speed: San Andreas działającym na systemie MTA.
- Może być też American Truck Simulator, który "kurzy" się u mnie na dysku, a w którego miło by mi było znowu sobie pograć.

Terminy transmisji:
- Na 99% środa (21 gdudnia) i to już od wczesnych godzin (ok. 15-16 godz.),
- Możliwe, że uda się też coś w czwartek (od 19-20 godz.).
Generalnie proponuję skorzystać z "dzwoneczka", który znajduje się obok przycisku "Subskrybujesz" na obu moich kanałach, bo wtedy, niezależnie od tego, na którym kanale będę akurat nadawać, Youtube będzie Was o tym dość natrętnie informować Smile

Zatem zapraszam na luzackie rozmowy i wspólne granie. Skoro niektórym tak bardzo na tym zależy, to w najbliższym czasie będzie ku temu bardzo dużo okazji Smile
Oczywiście czekam też na sugestię, które gry interesowałyby Was najbardziej.

Pozdrawiam,
Melora
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2016, 09:27 PM
RE: # 105 Świąteczne transmisje na żywo
Automatycznie zgłaszam się na ochotnika do:
CSa
NFSów
DiRTa
i TDU jak wykminię jakie miałem hasło.
19-12-2016, 10:04 PM
Najbardziej interesują mnie stare NFS'y, cs, nfssa oraz TDU2 Smile
21-12-2016, 04:08 PM
Muszę się wycofać z planu konkretnych godzin, kiedy będą odbywać się transmisje, ponieważ dostawca mojego internetu postanowił przypomnieć mi o tym, że nie zawsze ten internet u mnie jest Sad

Dlatego o transmisjach będę Was informować na bieżąco na stronie i na Facebooku.
Postaram się, żeby dzisiejszy live się odbył, ale uprzedzam, że to może jeszcze potrwać... Na razie dostawca obiecał "jakoś rozwiązać ten problem".
23-12-2016, 12:34 AM
23 grudnia (piątek) transmisji nie będzie. W zamian postaram się znaleźć jakiś termin między świętami a nowym rokiem.
23-12-2016, 02:03 AM
Melora, masz Forzę Horizon 3? Pograłbym z kimś z chęcią.

[Obrazek: THECREW_Forum_ComDev_600x100.jpg]
23-12-2016, 04:55 PM
(23-12-2016 02:03 AM)KACPER983 napisał(a):  Melora, masz Forzę Horizon 3? Pograłbym z kimś z chęcią.
Nie, niestety nie mam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości