Most Wanted Books Polska
Wszystkie książki zostały już rozesłane - Wersja do druku

+- Most Wanted Books Polska (http://mostwantedbooks.pl)
+-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Informacje o nowych rozdziałach, zapowiedzi, najważniejsze ogłoszenia. (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Wszystkie książki zostały już rozesłane (/showthread.php?tid=274)

Wszystkie książki zostały już rozesłane - Opiekun Techniczny Strony - 23-02-2018 08:37 PM

Witam wszystkich.

Na początek krótko wyjaśnię powód swojej obecności tutaj. Jestem osobą, która do czerwca/lipca 2018 będzie opiekować się stroną i wykonywać na niej wszystkie czynności, o które poprosi mnie rodzina Melory. Od razu uprzedzam, że nie jestem zbyt dobrze obeznany w sprawie książek, dlatego wszelkie pytania dotyczące własnie książek należy kierować na prywatne konto Facebook Melory. Tam odpowiedzi w sprawie e-booków czy papierowych książek (w tym wysyłki) udziela Pani Monika.

W takim razie przejdźmy do najważniejszych informacji:

1. Kontakt do spraw strony, zgłaszanie błędów, problemy z zakładaniem nowego konta - proszę pisać do mnie tutaj na stronie w prywatnej wiadomości lub za pomocą e-mail: bookorder@mostwantedbooks.pl
2. Kontakt w sprawie kupna e-booków, książek w formie papierowej, pytania dotyczące książki ogólnie - Pani Monika na koncie FB Melory: https://www.facebook.com/karolina.marchewka.50
3. Prawdopodobnie najważniejsza wiadomość na tą chwilę, czyli że WSZYSTKIE PACZKI Z KSIĄŻKAMI ZOSTAŁY JUŻ ROZESŁANE. Jeżeli ktoś jeszcze paczki nie otrzymał, to proszę się jej spodziewać wraz z rozpoczęciem nowego tygodnia. Jeśli ktoś ma takie życzenie, może napisać do Pani Moniki i poprosić o numer przesyłki, żeby móc ją zlokalizować za pomocą monitoringu paczek Poczty Polskiej.
4. Do przełomu czerwca i lipca 2018 można kupować e-booki (wszystkie 3 tomy). Cena jednego e-booka to 15 zł, cena całego pakietu zakupionego naraz to 40 zł. W sprawie e-booków również proszę kontaktować się z Panią Moniką lub pisać na mail: bookorder@mostwantedbooks.pl
5. W razie jeśli ktoś nie posiada konta Facebook, ze wszelkimi sprawami można kierować się na powyższy e-mail, tylko uprzedzam, że wtedy odpowiedź może przyjść ze znacznie większym opóźnieniem niż w przypadku Facebooka.
6. Pani Monika informuje, że po wysłaniu wszystkich paczek i przekazaniu książek w ręce osób, które miały odebrać je osobiście, nadal pozostało kilkanaście wolnych egzemplarzy. Głównie z 3 tomu, ale jeśli komuś bardzo zależy i pospieszy się ze zgłoszeniem, to prawdopodobnie uda mu się też dostać 1 i 2 tom. Książki są rzecz jasna nowe, ale jak można tylko podejrzewać, zostały odłożone przez Melorę na bok ze względu na różne drobne mankamenty w obrębie okładki typu jakieś drapnięcia, obicie brzegów książki albo przesunięcie grzbietu. Jeśli chodzi o środek - wszystko jest w porządku. Także jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany kupnem książek, bo na przykład się spóźnił czy dowiedział o książkach dopiero niedawno, to proszę pisać do Pani Moniki.

Pozdrawiam serdecznie
Tymczasowy opiekun strony

RE: Wszystkie książki zostały już rozesłane - DiggingPluto3 - 24-02-2018 11:22 AM

Mam nadzieję, że to co przez tyle lat tworzyła Melora nie legnie w gruzach. I jeszcze takie pytanie, czy będzie możliwość zakupu elektronicznej wersji "Przewodnik po uniwersum The Most Wanted"? (bo wiem że papierowa nigdy nie powstała)

RE: Wszystkie książki zostały już rozesłane - kostek888888 - 24-02-2018 03:59 PM

(24-02-2018 11:22 AM)DiggingPluto3 napisał(a):  Mam nadzieję, że to co przez tyle lat tworzyła Melora nie legnie w gruzach. I jeszcze takie pytanie, czy będzie możliwość zakupu elektronicznej wersji "Przewodnik po uniwersum The Most Wanted"? (bo wiem że papierowa nigdy nie powstała)

Też jestem chętny na ten przewodnik nawet napisałem już do Pani Moniki w tej sprawie i czekam na odpowiedź. Mam pomysł, że jeśli Pani Monika nie będzie miała dostępu do tego ebooka może ktoś na forum posiada egzemplarz i zgodziłby się wysłać kopię Pani Monice a potem my nabylibyśmy ją oczywiście za opłatą przelewem tak jak zwykłą książkę. Jasna sprawa jeśli otrzymamy zgodę na takie manewry. Wiem, zaczynam kombinować ale bardzo mi zależy.

RE: Wszystkie książki zostały już rozesłane - DiggingPluto3 - 24-02-2018 04:04 PM

(24-02-2018 03:59 PM)kostek888888 napisał(a):  
(24-02-2018 11:22 AM)DiggingPluto3 napisał(a):  Mam nadzieję, że to co przez tyle lat tworzyła Melora nie legnie w gruzach. I jeszcze takie pytanie, czy będzie możliwość zakupu elektronicznej wersji "Przewodnik po uniwersum The Most Wanted"? (bo wiem że papierowa nigdy nie powstała)

Też jestem chętny na ten przewodnik nawet napisałem już do Pani Moniki w tej sprawie i czekam na odpowiedź. Mam pomysł, że jeśli Pani Monika nie będzie miała dostępu do tego ebooka może ktoś na forum posiada egzemplarz i zgodziłby się wysłać kopię Pani Monice a potem my nabylibyśmy ją oczywiście za opłatą przelewem tak jak zwykłą książkę. Jasna sprawa jeśli otrzymamy zgodę na takie manewry. Wiem, zaczynam kombinować ale bardzo mi zależy.

Daj znać w razie jakby odpisała, bo sam jeszcze nie pisałem w tej sprawie

RE: Wszystkie książki zostały już rozesłane - DiggingPluto3 - 25-02-2018 08:27 PM

(24-02-2018 03:59 PM)kostek888888 napisał(a):  

Jednak niestety nie ma możliwości, napisałem w tej sprawie. Oto cytat: "Co do przewodnika - nie ma takiej możliwości. Już od bardzo dawna nie jest w sprzedaży (głownie dlatego, że się całkowicie zdeaktualizował), więc niestety - przewodnika zaproponować nie mogę." Byłoby miło, jakby ktoś użyczył ten przewodnik, żeby inni mogli kupić.

RE: Wszystkie książki zostały już rozesłane - razor52356 - 26-02-2018 02:36 PM

(24-02-2018 03:59 PM)kostek888888 napisał(a):  Też jestem chętny na ten przewodnik nawet napisałem już do Pani Moniki w tej sprawie i czekam na odpowiedź. Mam pomysł, że jeśli Pani Monika nie będzie miała dostępu do tego ebooka może ktoś na forum posiada egzemplarz i zgodziłby się wysłać kopię Pani Monice a potem my nabylibyśmy ją oczywiście za opłatą przelewem tak jak zwykłą książkę. Jasna sprawa jeśli otrzymamy zgodę na takie manewry. Wiem, zaczynam kombinować ale bardzo mi zależy.

Każdy przewodnik tak jak książka w cyfrowej wersji posiada indywidualny numer identyfikacyjny wraz z imieniem i nazwiskiem. Kupując przewodnik dana osoba godzi się na to, że przewodnik nie wypłynie do sieci.
Ze swojej strony powiem, że nikt pewnie nie chciałby udostępniać czegoś gdzie widnieje jego nazwisko osobom postronnym.

Jeśli chodzi o prace nad przewodnikiem to tworzyłem go wraz z Melorą i Komuhem. We dwójkę nie damy rady tego zrobić - zbyt dużo informacji nie jest już aktualnych względem 2 i 3 tomu. Większość z tych informacji zawartych w przewodniku było od Pana Lanskiego.
Jeśli jesteście chętni to nic nie stoi na przeszkodzie abyście zrobili własny przewodnik, tu na forum. Załóżcie temat i tam możecie się wymieniać teoriami i spostrzeżeniami związanymi z treścią książki po wszystkich trzech tomach.

RE: Wszystkie książki zostały już rozesłane - Galliranth - 27-02-2018 08:29 AM

Ja posiadam przewodnik w wersji elektronicznej. Zakupiłem go razem z 1 tomem.