Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Most Wanted Books Polska
# 115 Książki są już rozsyłane - Wersja do druku

+- Most Wanted Books Polska (http://mostwantedbooks.pl)
+-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Informacje o nowych rozdziałach, zapowiedzi, najważniejsze ogłoszenia. (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: # 115 Książki są już rozsyłane (/showthread.php?tid=271)

# 115 Książki są już rozsyłane - Opiekun Techniczny Strony - 02-01-2018 09:15 PM

Drodzy czytelnicy,

jako że nie każdy kupujący książki jest równocześnie stałym użytkownikiem naszego forum (a co za tym idzie, nie czyta każdego postu, który pojawia się pod newsami), oficjalnie informuję, że jestem już na etapie wysyłania paczek z zamówionymi książkami. Codziennie staram się nadać przynajmniej dziesięć paczek, ale ponieważ jest ich naprawdę dużo, zajmie mi to jeszcze kilka/kilkanaście dni - zależnie od mojego zdrowia i czasu.
Dlatego proszę się martwić, w ciągu 2-3 tygodni wszyscy, nawet te osoby, które na liście zamawiających znalazły się na końcu, będą mieć już swoje książki.

Przy okazji, wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku i już tak na przyszłość - udanej lektury Smile

RE: # 115 Książki są już rozsyłane - mario12252 - 03-01-2018 04:23 PM

W końcu się doczekałem Big Grin również Szczęśliwego Smile