Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Most Wanted Books Polska
# 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu - Wersja do druku

+- Most Wanted Books Polska (http://mostwantedbooks.pl)
+-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Informacje o nowych rozdziałach, zapowiedzi, najważniejsze ogłoszenia. (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu (/showthread.php?tid=258)

Strony: 1 2 3 4


# 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu - Opiekun Techniczny Strony - 25-07-2017 06:49 PM

Drodzy czytelnicy!

Udostępniony został 23 rozdział, który standardowo już odnajdziecie tutaj.

Skąd decyzja o udostępnieniu kolejnego rozdziału, skoro miały one być już niepublikowane? Pozwólcie, że zacznę od początku, jako że ma to duży związek z terminem sprzedaży III tomu. Otóż zaskoczyła mnie pewna rzecz i Wy też w życiu nie odgadnęlibyście, co to takiego może być.

Pewnie większość z Was tego nie wie, ale 30 lipca tego roku niejaka Wojskowa Agencja Mieszkaniowa w Krakowie przymusiła (nie będę tłumaczyć, z jakich powodów, bo to zbyt długa historia) moją rodzinę do opuszczenia lokalu, w którym mieszkaliśmy od mojego urodzenia i chcąc nie chcąc, musieliśmy się przenieść. Co najgorsze nasze nowe mieszkanie po wszelkich remontach gotowe będzie dopiero od września albo nawet początku października. To oznacza, że jeszcze przed tym momentem musieliśmy zamieszkać gdzie indziej i tak szczęśliwe się złożyło (albo raczej mało szczęśliwie i zaraz wytłumaczę dlaczego), że mogliśmy zamieszkać "na przechowanie" u dziadka na wsi, który mieszka obecnie sam w dość dużym domu.
I teraz tak - nawet jeżeli chwilowo jestem człowiekiem bez adresu, to takie rzeczy jak Biblioteka Narodowa, drukarnia, a nawet nowe konto w banku udało mi się w miarę bez problemów ogarnąć. Problemem okazał się jednak mój "kochany", nawiedzony dziadek, który absolutnie nie zgodził się na to, żeby "robić z jego domu" magazyn. Mówiąc wprost - nie mam miejsca, do którego mogłyby przyjechać wydrukowane książki...
Fajnie, nie?
No niestety. Mój dziadek ma bardzo zaawansowaną paranoję i oprócz tego "magazynu" podał mi jeszcze kilka innych, już kosmicznych powodów, przez które nie zgadza się na to, aby książki zostały przywiezione do jego domu.
Z pewnością pomyślicie teraz podobnie jak ja kilka dni temu, czyli że trzeba by w takim razie znaleźć jakieś inne miejsce na ten "magazyn". Niestety, moi drodzy, nie mam takiego miejsca. Nawet jeżeli proponowała mi udzielenie miejsca jedna bliska mi osoba, to z jej domu też nie chcę robić magazynu, bo to nie jest duży dom i tak szczerze, to tam nawet nie byłoby gdzie tych książek umieścić. Nie mówiąc tu już o kwestii pakowania tego wszystkiego i wysyłania, bo pech chce, że teraz do tej znajomej osoby mam ładny kawał drogi i nie ma szans dojeżdżać tam codziennie, żeby ogarniać pakowanie i wysyłanie.

Jak zatem widzicie, nie mam innego wyjścia, jak tylko czekać na tę drugą przeprowadzkę - już na swoje. Wtedy nikt mi nie będzie zabraniał robienia z mieszkania magazynu xDDD Tymczasem muszę Was serdecznie przeprosić, bo tym razem nie co innego, a moje własne życiowe problemy wpłynęły na sprawę książki.
Postaram się oczywiście jak najszybciej rozwiązać ten problem, ale tak jak mówię - jakiś najbliższy termin, kiedy mogę zamówić książki, to koniec września. Na tydzień lub dwa przed tym terminem zbierane będą zamówienia i ewentualne wpłaty.

Na razie możecie mi życzyć powodzenia na ostatnim odcinku pracy nad tłumaczeniem Wink A później panom edytorom nad poprawkami Wink W sumie nigdy nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, więc jak los dał taką szansę, to wykorzystamy ten wolny czas na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Skoro to już koniec całego projektu, to pasuje go zakończyć porządnie i z pompą Wink

W międzyczasie życzę tym, którzy lubią czytać pojedyncze rozdziały, miłej lektury.
Umówiliśmy się z Panem Lanskym, że jednak udostępnimy te rozdziały na stronie aż do 25 tak, żebyście nie zapomnieli o książce do tego nieszczęsnego września/października.
Oczywiście jak zwykle chętnie przyjmę propozycję poprawek do błędów wykrytych przez Was podczas czytania.

Trzymajcie się i stay tuned, bo z pewnością po drodze będą się pojawiać jeszcze inne niespodzianki oprócz rozdziałów.


RE: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu - KACPER983 - 25-07-2017 07:16 PM

Aż mnie korci żeby spytać o te kosmiczne powody dziadka. xD
To jak to jest z kontaktem do pana Lanskyego? Kiedyś była mowa że kontakt się urwał z jakiegoś powodu.

PS: W tym przypadku prawidłowe jest "co by". Smile


RE: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu - MadaFaster - 25-07-2017 07:16 PM

Kurde, dałem "lovkę" pod postem na FB, ale widząc sytuację na piśmie powinno być "przykro mi". Cóż, lepiej zrobić porządnie i bez pośpiechu Wink Poczekam Big Grin


RE: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu - Liqwidator - 25-07-2017 07:21 PM

wysyłaj do mnie Big Grin ja je w moment rozwiozę Big Grin


RE: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu - Spajki - 25-07-2017 07:28 PM

No cóż..zdarza się. Liczyłem nieco na sierpień by książka była, ale no mówi się trudno. Poczekam dodatkowy czas i hype będzie rósł i rósł Big Grin


RE: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu - Rubsam - 25-07-2017 07:45 PM

Nic nie szkodzi, możemy poczekać do września/października Smile


RE: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu - VenomLive - 25-07-2017 07:50 PM

Przykra sprawa że takie rzeczy się dzieją ale cóż tu poradzić. Trzeba będzie jeszcze trochę poczekać na zakup wszystkich książek. Więc zabieram się do czytania udostępnionego rozdziału. Życzę powodzenia Melora niech wszystko się uporzątkuję.


RE: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu - eastsiderztuner - 25-07-2017 08:39 PM

Nie ma co przykra sprawa. Powodzenia i wytrwałości. My poczekamy cierpliwie Wink


RE: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu - Opiekun Techniczny Strony - 25-07-2017 09:57 PM

(25-07-2017 07:16 PM)KACPER983 napisał(a):  Aż mnie korci żeby spytać o te kosmiczne powody dziadka. xD
To jak to jest z kontaktem do pana Lanskyego? Kiedyś była mowa że kontakt się urwał z jakiegoś powodu.

PS: W tym przypadku prawidłowe jest "co by". Smile

Z "co by" się oczywiście zgadzam Wink

Kosmiczne powody? To totalny paranoik, wymyślił między innymi, że ktoś może włamać się do domu, bo będzie chciał te książki wykraść. To chyba nie jest normalne. Czy ze mną jest może coś nie tak?

Z Panem Lanskym już jakiś czas temu wszystko wróciło do normy, także jest ok.
Zdawało mi się, że chyba kiedyś gadaliśmy o tym na Discordzie. No chyba że akurat Ciebie przy tym nie było. Nie pamiętam.


RE: # 109 23 rozdział i info o terminie sprzedaży III tomu - KACPER983 - 25-07-2017 10:17 PM

Mogło mnie nie być bo na głosowym nie było mnie bardzo dawno.