Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Most Wanted Books Polska
# 105 Świąteczne transmisje na żywo - Wersja do druku

+- Most Wanted Books Polska (http://mostwantedbooks.pl)
+-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Informacje o nowych rozdziałach, zapowiedzi, najważniejsze ogłoszenia. (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: # 105 Świąteczne transmisje na żywo (/showthread.php?tid=245)

# 105 Świąteczne transmisje na żywo - MeloraNFS - 19-12-2016 08:40 PM

Cześć wszystkim,

Jako że przed świętami jest więcej czasu na "głupoty", to zapraszam na strumyki, które będą się odbywać na kanale książki, a może też (w przypadku czegoś mniej związanego z książką) na moim prywatnym kanale.

Tematyka? To się jeszcze okaże Smile Na pewno będziemy grać w nasze ulubione stare NFS-y i może też w jakąś inną grę wyścigową.

Na moim prywatnym kanale mogę natomiast zaproponować takie gry jak:
- Counter Strike: Global Offensive (tu: mecze z przypadkowymi osobami, mecze z własną ekipą, overwatche oraz przeglądanie i głosowanie na skiny, które w przyszłości mogą pojawić się w grze),
- Star Wars: The Old Republic (RPG-MMO) Jest to gra mocno fabularna i od razu uprzedzam, że wciąga nawet tych, którzy Gwiezdnymi Wojnami za bardzo się nie interesują. To jest właśnie siła świetnej, uniwersalnej fabuły! Smile
- All Points Bulletin (w skrócie APB). Tę grę mogliście zobaczyć na jednym z filmów na moim kanale MeloraNFS. Strzelanka z elementami fabuły, fajnym tuningiem samochodów, rozwiniętą gamą edycji swojej postaci, broni itd.
- Gry wyścigowe - GRID, GRID 2, DIRT 3, Test Drive Unlimited 2,
- Zastanawiam się też na powrotem na serwer Need for Speed: San Andreas działającym na systemie MTA.
- Może być też American Truck Simulator, który "kurzy" się u mnie na dysku, a w którego miło by mi było znowu sobie pograć.

Terminy transmisji:
- Na 99% środa (21 gdudnia) i to już od wczesnych godzin (ok. 15-16 godz.),
- Możliwe, że uda się też coś w czwartek (od 19-20 godz.).
Generalnie proponuję skorzystać z "dzwoneczka", który znajduje się obok przycisku "Subskrybujesz" na obu moich kanałach, bo wtedy, niezależnie od tego, na którym kanale będę akurat nadawać, Youtube będzie Was o tym dość natrętnie informować Smile

Zatem zapraszam na luzackie rozmowy i wspólne granie. Skoro niektórym tak bardzo na tym zależy, to w najbliższym czasie będzie ku temu bardzo dużo okazji Smile
Oczywiście czekam też na sugestię, które gry interesowałyby Was najbardziej.

Pozdrawiam,
Melora

RE: # 105 Świąteczne transmisje na żywo - Peter - 19-12-2016 09:27 PM

Automatycznie zgłaszam się na ochotnika do:
CSa
NFSów
DiRTa
i TDU jak wykminię jakie miałem hasło.

RE: # 105 Świąteczne transmisje na żywo - Marcin6065 - 19-12-2016 10:04 PM

Najbardziej interesują mnie stare NFS'y, cs, nfssa oraz TDU2 Smile

RE: # 105 Świąteczne transmisje na żywo - MeloraNFS - 21-12-2016 04:08 PM

Muszę się wycofać z planu konkretnych godzin, kiedy będą odbywać się transmisje, ponieważ dostawca mojego internetu postanowił przypomnieć mi o tym, że nie zawsze ten internet u mnie jest Sad

Dlatego o transmisjach będę Was informować na bieżąco na stronie i na Facebooku.
Postaram się, żeby dzisiejszy live się odbył, ale uprzedzam, że to może jeszcze potrwać... Na razie dostawca obiecał "jakoś rozwiązać ten problem".

RE: # 105 Świąteczne transmisje na żywo - MeloraNFS - 23-12-2016 12:34 AM

23 grudnia (piątek) transmisji nie będzie. W zamian postaram się znaleźć jakiś termin między świętami a nowym rokiem.

RE: # 105 Świąteczne transmisje na żywo - KACPER983 - 23-12-2016 02:03 AM

Melora, masz Forzę Horizon 3? Pograłbym z kimś z chęcią.

RE: # 105 Świąteczne transmisje na żywo - MeloraNFS - 23-12-2016 04:55 PM

(23-12-2016 02:03 AM)KACPER983 napisał(a):  Melora, masz Forzę Horizon 3? Pograłbym z kimś z chęcią.
Nie, niestety nie mam.