Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Most Wanted Books Polska
# 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! - Wersja do druku

+- Most Wanted Books Polska (http://mostwantedbooks.pl)
+-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Informacje o nowych rozdziałach, zapowiedzi, najważniejsze ogłoszenia. (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: # 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! (/showthread.php?tid=242)

Strony: 1 2

# 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! - MeloraNFS - 07-12-2016 07:22 PM

Miało być porównanie Teetrisa i CupSella, ale w międzyczasie pojawiła się nawet lepsza opcja - zarówno od strony kupujących (niższe ceny bez straty na jakości), jak i właściciela sklepu (sprawniejszy system projektowania nadruków, lepsze warunki współpracy z administratorem systemu tychże sklepów).

Ogólnie ten sklep wygrywa z Teetrisem i CupSellem właściwie na każdym polu.

Sklep istnieje od wczoraj, zatem na razie ilość wzorów i krojów odzieży jest ograniczona, ale bez obaw - z każdym dniem oferta będzie się powiększać, w tym o inne gadżety niż tylko koszulki czy bluzy.

Uwaga: jeśli ktoś chce indywidualny projekt odzieży/gadżetów związanych z naszą, książkową działalnością, wystarczy do mnie napisać. Projekt kubka, koszulki czy czegokolwiek sobie życzycie trwa kilkanaście minut i od razu może zostać udostępniony w sklepie.

Także zapraszam serdecznie Smile
http://mwbooks.shirton.pl/

RE: # 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! - Spajki - 07-12-2016 07:39 PM

Wygląda super! Kiedyś coś kupię!
P.S nie znam się na tym sklepie, ale jak jest możliwość to kubki dawajcie! JA uwielbiam kubki z unikalnymi wzorami i jedyny pewnei nie jestem więc możecie je dodać do sklepu Big Grin

RE: # 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! - MeloraNFS - 07-12-2016 07:42 PM

(07-12-2016 07:39 PM)Spajki napisał(a):  Wygląda super! Kiedyś coś kupię!
P.S nie znam się na tym sklepie, ale jak jest możliwość to kubki dawajcie! JA uwielbiam kubki z unikalnymi wzorami i jedyny pewnei nie jestem więc możecie je dodać do sklepu Big Grin

Będą i kubki, spokojnie. Są w planie jak najbardziej.

RE: # 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! - KACPER983 - 07-12-2016 08:30 PM

O, nawet koszulka żonobijka się znalazła. xD

RE: # 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! - Marcin6065 - 07-12-2016 08:42 PM

Wreszcie się doczekałem Big Grin
Świetnie to wygląda, na święta muszę sobie coś kupić ze sklepiku Smile Czekam na kolejne gadżety i wzory Big Grin

RE: # 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! - nfsmwc JayG - 07-12-2016 08:43 PM

Brawo. Fajnie że się udało i że ceny normalne. Najprawdopodobniej jutro zamawiam podkładkę Big Grin

RE: # 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! - GregoryHause - 07-12-2016 09:44 PM

Wygląda ciekawie, na razie jestem bez kasy ale jak się sytuacja polepszy, najpewniej po świętach, to zobaczę czy kupię Wink

RE: # 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! - MeloraNFS - 08-12-2016 01:07 PM

W ofercie są wprowadzone kolejne produkty.
Przypominam też, że można do mnie pisać w sprawie indywidualnego wykonania jakiegoś gadżetu.
Jeśli chodzi o pełną ofertę, na jakich materiałach możemy pracować, to tutaj jest wykaz:
http://selino.pl/produkty-pod-nadruk.html

RE: # 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! - razor52356 - 08-12-2016 02:57 PM

a wczoraj rozmawiałem z Kamilem o tym, żeby dać bieliznę :DDD

RE: # 104 - Sklep koszulkowy uruchomiony! - nfsmwc JayG - 08-12-2016 09:41 PM

No to zamówiłem dzisiaj. Jedyna rzecz jaka poszła dziwnie to PayU wywaliło mnie na stronę logowania do sklepu i nie wyświetliło się żadne potwierdzenie, ale ważne że kasa poszła więc powinno przyjść Tongue